Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Big Cyc - koncert w Prowincji

start 19.01.2018 godz. 20:00

Prowincja

koniec 19.01.2018 godz. 23:30

Lokalizacja: Słubice, 1 Maja 1

To będzie konkretny początek roku koncertowego w Słubicach! Panie i Panowie mamy ogromną przyjemność zaprosić na koncert legendarnego zespołu Big Cyc.

Koncert odbędzie się w piątek 19 stycznia o godz. 20:00. Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) od 2 stycznia dostępne w klubie i 50 zł – w dniu koncertu. Rezerwacja biletów: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430. W treści wiadomości wpisujemy „Big Cyc, imię i nazwisko osoby zamawiającej, ilość biletów, miejscowość.

BIG CYC to legendarna formacja cyrkowo -rockowa , która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji. Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego , od jedzenia i picia, po paszporty i walutę. BIG CYC wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy.

Do dziś, muzycy grający niemal 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym. Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów, takich jak: "Berlin Zachodni", "Makumba", "Rudy się żeni" i niezapomnianych płyt, m.in. "Z partyjnym pozdrowieniem", "Wojna plemników", "Moherowe berety" czy "Z gitarą wśród zwierząt" od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość. Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów , po których poczujecie się jak nowonarodzeni.

BIG CYC zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105. Obok takich hitów jak "Świat według Kiepskich", czy "Każdy facet to świnia", pojawią sie również piosenki z kontrowersyjnego albumu "Czarne słońce narodu". BIG CYC to rockowa lekcja historii w pigułce!

MATKI CHOWAJCIE SWOJE CÓRKI , CÓRKI CHOWAJCIE SWOJE MATKI NADCIĄGA BIG CYC !!!

SKŁAD: 

Dżej Dżej - bass, wokal
Dżery - bęben
Piękny Roman - gitara
Skiba - atrakcja wieczoru

oraz

Gadak - klawisze
Maras - gitara  

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.