Niedziela, 16.12.2018, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

WIELKIE OTWARCIE NOWEGO MAGAZYNU MBB LOGISTICS NA STREFIE

  • 10.11.2015, 15:25 (aktualizacja 23.11.2015 15:24)
  • Marta Szymańska
WIELKIE OTWARCIE NOWEGO MAGAZYNU MBB LOGISTICS NA STREFIE
Firma M.B.B. Logistics SP. Z O.O. została utworzą przez wspólników z Polski ora Chin w 2010 roku. Przez pierwsze dwa lata MBB Logistics zajmowała się sprzedażą oraz dystrybucją własnych produktów na niemieckich oraz polskich portalach aukcyjnych. Pod koniec 2012 roku zarząd firmy zdecydował o zmian

Firma M.B.B. Logistics SP. Z O.O. została utworzą przez wspólników z Polski ora Chin w 2010 roku.  Przez pierwsze dwa lata MBB Logistics zajmowała się sprzedażą oraz dystrybucją własnych produktów na niemieckich oraz polskich portalach aukcyjnych. Pod koniec 2012 roku zarząd firmy zdecydował o zmianie strategii i od tego czasu spółka zajęła się szeroko rozumianą logistyką dla branży e-commerce.

Położenie firmy w samym centrum Europy, na najważniejszych szlakach transportowych i jej dynamiczny rozwój sprawiły, że właściciele MBB Logistics postanowili rozpocząć budowę nowego centrum logistycznego.

I etap budowy został zakończony i oddany do użytku, budowa trwała niecały rok

Nowy obiekt to tak naprawdę 1/5 tego co w planach mają właściciele MBB Logistics.

Powstanie nowego obiektu na terenie K-SSSE to nie tylko kolejna inwestycja, ale przede wszystkim nowe miejsca pracy. Na chwilę obecną MBB Logistics , zatrudnia 70 osób , a w przyszłości aż 100.

Na oficjalnym otwarciu firmy 23 października nie mogło zabraknąć zaproszonych gości, a wśród nich partnerzy biznesowi, współpracownicy, firmy wspierające MBB Logistics , samorządowe władze lokalne i wielu innych.

Marta Szymańska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robot
robot 6.12.2017, 22:11
nie jestem robotem

Pozostałe