Niedziela, 19.11.2017, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

ANIOŁ MEDYCYNY W SŁUBICKIM SZPITALU

ANIOŁ MEDYCYNY W SŁUBICKIM SZPITALU
Maria Uryasz-Wichlińska jest pediatrą w słubickim szpitalu. Początkowo Pani doktor miała być psychiatrą, ale jej kariera zawodowa potoczyła się inaczej. Od wielu lat leczy najmłodszych pacjentów.

Za profesjonalizm w swoim zawodzie i podejście do pacjentów Maria Uryasz-Wichlińska została nominowana do nagrody pod nazwą "Anioł Medycyny". W całej Polsce do konkursu zgłoszono ponad 12 tys. osób, w tym 7 Lubuszan.  To już druga nominacja Pani doktor do tej nagrody, w ciągu jej kariery zawodowej.

Nazwiska laureatów poznamy 10 lutego 2016 roku podczas uroczystej gali w Filharmonii Narodowej.

Organizatorem nagrody jest Fundacja Anioły Farmacji i Anioły Medycyny.

 

 

Jakub Krupowicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krysia
Krysia 17.08.2016, 14:08
Świetna Pani doktor
krysia
krysia 13.02.2016, 20:42
najlepsza opani doktor pod słoncem
albercik
albercik 10.02.2016, 20:15
anioł medycyny? dobre sobie. niestety musze stwierdzic ze owa lekarka jest opryskliwa i z łaska podchodzi do pacjenta.
anonim
anonim 7.02.2016, 22:30
Byłam u Pani Doktor prywatnie i była życzliwa, ale trafiając na wizytę do szpitala spotkałam się z opryskliwością oraz niechęcią udzielenia pomocy.Zbadała bo musiała, zrobiła to byle jak.
krystyna chciuk
krystyna chciuk 7.02.2016, 17:36
zasłużyła pani dr wichlinska
edyta
edyta 6.02.2016, 21:12
W 100% pani dok.Maria Uryasz Wichlinska zasluzyla na wyroznienie.Wiecej takich lek super czlowiek i Wspanialy pediatra.
Basia
Basia 6.02.2016, 12:31
Pani doktor jest wspaniałą osobą .Leczy moje dzieci zawsze profesjonalnie z wielkim sercem.Uśmiechnięta i życzliwa.Moje dzieci ją uwielbiają.Zasługuje na najwyższe uznanie.Inni lekarze powinni się uczyć.
Wachowska
Wachowska 6.02.2016, 12:13
Zgadzam się z opinią że Pani doktor jest warta tego wyróżnienia,osobiscie znam Panią doktor od wielu lat, zawsze można było liczyć,w każdej sytuacji,bez względu na porę dnia!dziękuje i trzymam kciuki!!
Wachowska
Wachowska 6.02.2016, 12:13
Zgadzam się z opinią że Pani doktor jest warta tego wyróżnienia,osobiscie znam Panią doktor od wielu lat, zawsze można było liczyć,w każdej sytuacji,bez względu na porę dnia!dziękuje i trzymam kciuki!!
krystyna chciuk
krystyna chciuk 6.02.2016, 09:24
należy się pani doktor pani z wielkom radościom jestem za tym i dumna z pani jako lekarz i ja jako dziecko byłam leczona przez panią ateraz pani doktor tesz moje dzieci leczy i zadowolona jestę i naprawdę dzięnkuje pani dr wichlinskiej jak coś czeba zawsze pod tel jest i informacje mi polecci jeste dumna jako matka mojich córek co z nimi pszychodzę na wizytę
EwaOCH
EwaOCH 6.02.2016, 08:59
Najlepszy Pediatra,Ogromne Serce,uwielbiana przez dzieci.Kiedys moje dzieci,teraz moje wnuki,zawsze wrazie chorby mogłam byc spokojna bo jest dr.Maria Uryasz-Wichlinska,ANIOŁ MEDYCYNY.DZIEKUJE!
krzysztof
krzysztof 6.02.2016, 00:14
Wspanialy Pediatra i Człowiek.
DOMERACKA
DOMERACKA 6.02.2016, 19:54
WSPANIŁY CZŁOWIEK NA KTÓRYM ZAWSZE MOŻNA POLEGAC SUPER PODEJSCIE DO DZIECI I DO MATEK NIEJEDNOKROTNIE POMOGŁA MOIM CÓRKOM ZA CO Z CAŁEGO SERCA DZIEKUJE


Pozostałe