Niedziela, 19.11.2017, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

"MĄŻ ZMARŁ ALE JUŻ MU LEPIEJ" W WYKONANIU SŁUBICZAN

  • 23.10.2015, 13:04
  • Marta Szymańska
"MĄŻ ZMARŁ ALE JUŻ MU LEPIEJ" W WYKONANIU SŁUBICZAN
Kilka niezwykle barwnych osób ze Słubic postanowiło wystawić przezabawną komedię autorstwa Izabeli Degórskiej „Mąż zmarł ale już mu lepiej”, w reżyserii Olgi Cichowicz. Sztuka grana jest przez aktorów-amatorów. Oprócz uczestnictwa w półtoragodzinnej zabawie, będziecie mogli poprzez zakup biletu-ceg


Kilka niezwykle barwnych osób ze Słubic postanowiło wystawić  przezabawną komedię autorstwa Izabeli Degórskiej „Mąż zmarł ale już mu lepiej”, w reżyserii Olgi Cichowicz. Sztuka grana jest przez aktorów-amatorów. Oprócz uczestnictwa w półtoragodzinnej zabawie, będziecie mogli poprzez zakup biletu-cegiełki o wartości 20 zł przyczynić się do pomocy potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Sala Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury jest w stanie pomieścić jednorazowo tylko 100 osób, dlatego spektakl zostanie wystawiony trzy razy. Premiera zaplanowana jest 27.11 na godz. 17:00, a kolejna odsłona o godz. 20:00. Trzeci termin wyznaczono na 02.12., godz. 19:00  Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 665514140

W sztuce „Mąż zmarł ale już mu lepiej” oprócz Doroty Hubko( Zofia Stachurska), Wojciecha Słomkę ( Leon Stachurski) i Roberta Tomczaka ( grabarz Romek) będzie można zobaczyć również Annę Bilską w roli pielęgniarki, Małgorzatę Konopkę, jako reporterkę, Urszulę Sukiennik w roli siostry Łucji, Annę Wawrzyniak, która jako fotoreporterka będzie poszukiwać Leona Stachurskiego. W rolę sąsiadki Krzyżanowskiej wcieli się Ewa Kowalewska. Marta Szymańska-Ptak zagra Jolę Stachurską. Daniel Szurka jako reporter Radia Zgaga będzie dążył do poznania prawdy o pacjencie.  Telewizyjną transmisję live w sztuce  zaprezentuje Ariel Pawelczyk jako reporter, a w studiu decydować o losach głównego bohatera będzie decydował Tomasz Stupienko w porozumieniu z widzami.  Adam Runiewicz jako ordynator i Mirosław Szambelan jako doktor Tamborek wprowadzą nas w klimat szpitalnych realiów, które doprowadzą do sensacji medialnej. A w postać księdza wcieli się Jakub Krupowicz. O kostiumy w sztuce zadba Aleksandra Kołek, a o charakteryzację Anna Wawrzyniak. Całość zostanie sfotografowana przez Elżbietę Tomczak, a efekty jej pracy będzie można zobaczyć na wystawie, która będzie drugim etapem realizacji projektu.

Sztuka z pewnością przyniesie wiele pozytywnych emocji oglądającym ją widzom , a przy tym pomoże wielu rodzinom w naszej gminie. Nie może Was zabraknąć.

 

Marta Szymańska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe