Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

"2 weta nie wystarczą, chcemy 3 "- krzyczeli mieszkańcy Słubic

"2 weta nie wystarczą, chcemy 3 "- krzyczeli mieszkańcy Słubic
Wczoraj przed Sądem Rejonowym w Słubicach odbyła się kolejna manifestacja.

Prezydent Andrzej Duda zawetował dwie z trzech ustaw. Obywatele Polski, w tym mieszkańcy Słubic chcieliby trzech. Wszystko wskazuje jednak na to, że prezydent podpisze ustawę o ustroju sądów powszechnych. 

W manifestacji udział wzięła również Amelia Szołtun, była członkini partii Prawo i Sprawiedliwość.

Pojawiły się również zagraniczne media ale i obywatele z sąsiadującego ze Słubicami Frankfurtu. 

Będziemy Państwa na bieżąco informować o podejściu mieszkańców Słubic do tego tematu.

 

 

Jakub Krupowicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszczu
leszczu 25.04.2018, 11:58
To co się dokonuje nie jest reformą sądownictwa. Jedyna prawdziwa reforma to zamiana istniejącego systemu na system ław przysięgłych: http://komentarz.net.pl/2018/04/23/co-z-prawdziwa-reforma-sadownictwa/ Kłania się tu USA która taki system od zarania ma i świetnie się sprawdza jest niemal gwarantem rzetelności i uczciwości (braku korupcji) Ziobro i reszta jakoś nie kwapią się ku temu. Pytania o zmianę Konstytucji jakoś nie dotyczą tej przecież najbardziej kluczowej kwestii a wprowadzenie stosownych zapisów umożliwiłoby zmianę systemu sądowniczego na ten system ław przysięgłych właśnie. Tylko Kukiz o tym mówi i domaga się tego a inni udają że nie słyszą.
Ania
Ania 13.08.2017, 11:58
LUDZIE ZACZYNAJĄ NAZYWAĆ RZECZY PO IMIENIU.
Ktoś, kto nie miał do czynienia z Wymiarem Sprawiedliwości w Polsce przynajmniej niech nie przeszkadza ludziom, którzy domagają się tej Reformy.
W moim odczuciu wnioskodawca jest łagodnym aniołem. https://www.youtube.com/watch?v=raDxF7CNLEs
Ania
Ania 29.07.2017, 23:38
Reforma wymiaru sprawiedliwości, to przede wszystkim dążenie do likwidacji immunitetów i przywilejów, bo ta „kasta” korzystała z nich tylko w celu ochrony swoich interesów, zapewnienia bezkarności, a nie w celu zapewnienia niezawisłości. I właśnie Immunitety i przywileje togowcom należy zabrać, bo bez tego żadna zmiana nie ma sensu, albowiem nawet, jak wymienimy togowców, to kolejna ekipa szybko przejmie stare nawyki i zacznie bronić swoich przywilejów, a nie sprawiedliwości, czy prawa. Niestety nowe projekty są dalekie od oczekiwań obywateli i można je śmiało nazwać kosmetyczne właśnie tutaj zachęcam do działań obywatelskich np., aby ich nie obsługiwać, albo, jeżeli ktoś musi to zawyżać koszty usług, których adresem są togowcy i to możemy, jako społeczeństwo robić, bo dzisiaj robi się szum wokół tej reformy, a nie pokazuje się wyrządzonych szkód przez tą kastę, która po obaleniu tzw. komuny nie została rozliczona, a właśnie przy magdalenkowym stole dostali immunitety i przywileje, a przede wszystkim bezkarność i nieusuwalność z urzędów i dlatego ich niesprawiedliwość nasiliła się i zamiast sprawiedliwości przez dziesiątki lat serwowali społeczeństwu pogardę.
Druga sprawa to adwokaci i radcy prawni, a o komornikach już nie wspomnę, bo te korporacje również są umoczone i brały czynny udział w działaniach na szkodę społeczeństwa, w okradaniu obywateli itd. Gorąco namawiam o wnioskowanie do Ministerstwa Sprawiedliwości o podjęcie działań legislacyjnych mających na celu wprowadzenie nadzoru zewnętrznego nad korporacjami prawniczymi.
Ania
Ania 28.07.2017, 16:33
Problem reprewatyzacji w Warszawie wiedzą ci, którzy interesują się losem każdego człowieka. J duża afera, gdzie oszukiwano lokatorów, tworzono wirtualne spadki, dziedziczenia, a sprawnie działająca legalna grupa przestępcza (urzędnicy, kasta togowców) przejmowała nieruchomości i bezpodstawnie bogaciła się kosztem mieszkańców Warszawy.
Ci rozdawali za darmo, na prawo i lewo majątek publiczny, a komu? No oczywiście beneficjentom sprzedajnego układu z Magdalenki. Przy czym ciekawostką jest to, że ta legalna grupa przestępcza była na tyle obrotna i bezkarna, że możliwy był taki myk, tj. togowcy z sądu migrowali na stanowiska urzędnicze, w tym wojewody, po to, aby rozdać to i tamto, komu trzeba, a następnie jak już nie było co rozdawać, spokojnie wrócić do sądów, kancelarii, pod ochronę immunitetów i korporacyjnego kolesiostwa. Taki układzik zapewniał bezkarność i nienaruszalność wcześniejszej grabieży majątku, no bo kto ma szansę wygrać proces przeciwko wym. legalnej grupie przestępczej, skoro to oni stanowią trzon lokalnego wymiaru sprawiedliwości. Ta afera, jak zostanie publicznie ujawniona, jest znacznie większego kalibru, bo tu nie chodzi tylko o kamienice, czy mieszkania, ale także o cały majątek publiczny.
Remek
Remek 28.07.2017, 16:07
Dla tych, co śmieją się z prawa,
"Miejcie odwagę odejść z twarzą, bo honoru i tak nie macie". https://www.youtube.com/watch?time_continue=349&v=WjnyPeiJqoI
Tadeusz
Tadeusz 27.07.2017, 23:37
Zakodowana 'demokracja' ma Konstytucje RP w poszanowaniu, ale gdzie? Prim wiedzie I Prezes SN łamiąc Art. 178. 3 Konstytucji: " Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów". A ta drze jape na protestach razem z totalną opozycją.
KonsTYtucJA
KonsTYtucJA 27.07.2017, 22:55
Jak widzę lokalnych polityków podpinających się pod inicjatywę obywatelską, paradujących przed kamerą i w dodatku produkujących się przed mikrofonem, to odechciewa mi się uczestniczenia w tym niewątpliwie ważnym proteście.
ika
ika 28.07.2017, 10:17
No niestety prawda. Samo sedno.
Ania
Ania 27.07.2017, 08:32
Czasem człowiek widzi coś czego nie będzie mógł dostrzec człowiek "ulepiony" przez system, można krzyczeć, błagać, tłumaczyć. To nic nie da. To co nastąpi będzie bolało i bogatego i biednego. Czy ktoś w ogóle myśli o przyszłości? Ile osób otrzeźwiało widząc czym jest KK, a źródło zła nadchodzi z Watykanu, gdzie wszystkie religie opanowane przez LUCYFERA (o dziwo, że sam Mikke tez o tym mówi). Sztuczne podziały, prawidłowy podział to człowiek dobry lub zły, oszust szukający kariery wspinający się na plecach innych czy uczciwy pracujący, szukający nowych nauk, technologii itp. Umiesz coś robić masz pasję ale nie masz znajomości, układów, nie należysz do sitwy. Najzdolniejsi nie poradzą sobie z talmudyczną administracją. Coś umiesz, jesteś zagrożeniem. Tylko miernoty z układami mają mieć szansę. Nic nie tworzący ludzie, nie umiejący absolutnie nic, którzy nawet nie potrafią przyrządzić sobie jedzenia, którzy nigdy nic nie zbudowali, a jedynie umieli poruszać się przez samych sobie stanowionych prawach Akceptacja bydła, że jest się bydłem i że nic nie da się zrobić obniża sprawność jednostek aktywnych. Jednostki aktywne zaś są eliminowane fizycznie lub ekonomicznie. Dodatkowo działa tu syndrom toksyny. Ktoś kto mówi jak jest zagrożeniem więc robi mu się problemy aby inni się od niego odsunęli, albo jeszcze lepiej uznali człowieka za szalonego, chorego psychicznie. Jeśli demokratyczna większość uzna, że od dziś niebo ma kolor czerwony, to czy należy uznać taki absurd? Widzę różne rzeczy, po co mam Wam o tym pisać. Sama będę się starała przetrwać, a jeśli ktoś poprosi o pomoc, lub będzie siłą chciał się urządzić niech wie jedno, ja się będę broniła, zginiesz ty lub ja, ale nigdy nie pozostanę demokratyczną ogłupioną owcą.
źródło do spostrzeżeń:
#875- Jasnowidząca z Wisły - Agnieszka Pilchowa - szokująca wizja


Anna
Anna 26.07.2017, 21:10
Jako młoda dziewczyna pamiętam telewizyjne migawki wydarzeń majowych w Paryżu, Rzymie czy Berlinie no i w Polsce. Młodzież napompowana marksistowskimi ideami robiła zadymy na ulicach. Policja mocno reagowała i co? Minęło kilka lat i ci zadymiarze przekształcili się w biznesmenów w gajerkach, bankierów zostawiając młodzież, właściwie z ręką w nocniku, to co obecnie dzieje się w Polsce do złudzenia przypomina tamten okres, tylko na szczęście bez interwencji policji.
Anna
Anna 26.07.2017, 20:53
Spontaniczne protesty w kraju bezprawia to jakiś żart. .Popatrzcie kto protestuje i je organizuje. To najbardziej pokrzywdzeni w moim mieście!
Dragon
Dragon 26.07.2017, 06:27
Słubice bezprecedensowy akt terroru zatuszowany przez władze miasta. Przy pomocy malego ładunku trotylu wysadzili w powietrze obiekt w centrum miasta. Terroryści testują zachowanie służb . Wysadzona w powietrze latryna jest dziś atrakcją turystyczną w centrum miasta. Od tygodni nikt nie uprzątnął zgliszczy? Komu zależy na tym aby zgliszcza po detonacji straszyły mieszkańców?

Władze miasta pokazały dobitnie jak będą reagować na ewentualne zamachy w mieście. Pokazały że będą siedzieć cicho. Zadnego komunikatu,zadnej konferencji dla mediów zmowa milczenia!?

Sprawa powinna byc rozpatrywana przez ekspertów od terroryzmu nie przez zwykłą jednostkę policji.

Zamachy to jest normalność o którą walczy lewicowa pierdoelita elita miasta. Detonacja równa się toaleta publiczna o tym się nie mówi terror to normalność. takie mają być skojarzenia

Kobiety gwałcone molestowane przez muzułmanów w koloni to ma być normalność!? mamy nie reagować na takie rzeczy to jest cel jaki stara się osiągnąć lewicowa mafijna pierdoelita miasta.

Gwałcicielom macie kobiety darować mają być bezkarni.!?

To jest nowa rzeczywistość do której tresuje nas pierdoelita wraz ze swoimi bojówkami.http://www.slubice24...lety-na-deptaku

Do wiadomości:MSWA Warszawa
Dragon
Dragon 26.07.2017, 06:24
Społeczeństwo ma prawo do rzetelnej informacji! mój poprzedni post został skasowany przez ,,obrońców demokracji,, i walczących o wolne media!!! Nie uda wam się uciec od odpowiedzialności. Mamy materiał filmowy który pokazuje dobitnie jak wprowadzacie społeczeństwo w błąd, dezinformując je w sprawie reformy sądownictwa. Będzie zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa , osoby odpowiedzialne za dezinformację poniosą surowe konsekwencje. A to dopiero początek. Zostaną wznowione postępowania karne przeciwko najważniejszym osobom z faszystowskiej pierdoelity miasta: gangsterom widocznym na materiale filmowym, gaulaiterom ,szefom lokalnych bojówek. To początek końca kilkudziesięcioletnich faszystowskich rządów terroru i bezprawia w mieście i gminie. To początek końca faszystowskich rządów PO SLD PSL ! Oczyścimy nasze miasto z brunatnej zarazy ! Odbierzemy miasto złodziejom przywrócimy je uczciwym mieszkańcom. Polacy nadchodzi dzień wyrównania krzywd zadośćuczynienia i sprawiedliwości!!! Obecna administracja miasta jest sowiecką agenturą , antypolską mafią polityczną i ideologiczną kontynuacją, z nadania sowietów w 1945 r.!!!!! cdn Oni manifestują z nienawiści do polaków! Oni komuniści chcą nas mordować rękami muzułmańskich imigrantów w ten sposób realizując swoją rządzę zemsty i mordu na polakach, przedstawiając siebie jako współczujących humanistów niosących pomoc ! Apeluję do mieszkańców o nie uczestniczenie w antypolskich inspirowanych przez reżim Putina manifestacjach! A wszystkim lojalnym wobec Moskwy tituszkom mówię TO JUŻ JEST KONIEC!!!! Putin nie pomożet On! W Niemczech jest tak że jak muzułmanin zgwałci białą kobietę to nie idzie do więzienia. Pod domem ofiary gwałtu zjawia się lewacka bojówka manifestują wywierając tym samym presję na rodzinę ofiary sąsiadów aby nie wnosiła oskarżenia do sądu przeciw gwałcicielowi!!! I w praktyce ponownie sterroryzowana ofiara kapituluje nie wnosząc aktu oskarżenia! Gwałciciel wychodzi wolny! Ludzie których widzicie na tych fotografiach zapamiętajcie te twarze! Jeśli spotka was krzywda ze strony muzułmanina Oni staną w jego obronie pojawią się przed waszym domem. To się nazywa wyrównywaniem szans!!! Społeczeństwa zachodnie są terroryzowane przez tego typu zorganizowane grupy . Bo kogo bronią Ci ludzie: Bronią mafii sędziowskiej kliki która sama się wybiera i kontroluje w praktyce ci ludzie są bezkarni. Nękają uczciwych ludzi a pedofilów i gangsterów wypuszczają na wolność!! Nadzwyczajna kasta to aparat opresji

Pozostałe