Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Porwanie kobiety w Słubicach - jak zakończyła się akcja?

  • 7.11.2017, 09:24 (aktualizacja 07.11.2017 13:08)
  • Kaja Regińczuk
Porwanie kobiety w Słubicach - jak zakończyła się akcja?
Dnia 6 Listopada około godziny 12:00 doszło do porwania kobiety w centrum Słubic.

Całe zajście zauważył świadek i natychmiast powiadomił policję . O szczegółach tragicznego zdarzenia opowiedziała nam  Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach .Zaniepokojeni sprawą byli również mieszkańcy Słubic .Ostatecznie poszukiwania kobiety okazały się pozytywne . Porywacz został zatrzymany na terenie Niemiec i za pozbawienie wolności będzie odpowiadał w Niemczech gdzie zostanie skazany za przestępstwo którego dokonał . 

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

vvvvvvv
vvvvvvv 9.11.2017, 18:11
Brutalna prowokacja niemieckich służb specjalnych! Pokaz brutalności i siły niemieckich spec służb wymierzony w polskie kobiety!W Słubicach doszło do bardzo brutalnego incydentu zaaranżowanego przez niemieckie służby specjalne bez porozumienia i asysty polskich funcjonariuszy jak stanowi umowa międzynarodowa

Brutalna prowokacja niemieckich służb specjalnych! Pokaz brutalności i siły niemieckich spec służb wymierzony w polskie kobiety! .
TO NIE BYŁO PORWANIE!TO BYŁO POZOROWANIE PORWANIA!

Mój Komentarz:
Upozorowane porwanie mające wywołać atmosferę zagrożenia tak należy to nazwać. To że byłem świadkiem tego zdarzenia nie jest przypadkiem. Chodziło im również o zastraszenie mojej osoby. A poprzez publikację w mediach zastraszenie mieszkańców miasta głównie kobiet. 7 lat temu tez było porwanie i to w tym samym miejscu i znowu ja byłem świadkiem co za zbieg okoliczności prawda?! Mam więc 100% pewność ze jest to prowokacja a trop wiedzie do Niemiec podejrzane auto miało Niemieckie numery rejestracyjne.To nie było porwanie. Wynajęci aktorzy odegrali swoje role pieniądze wzięli i odjechali. Czytam w mediach komentarze że to Oni między sobą i to ich usprawiedliwia. ?!Ale ja nie jestem w związku z nimi.! Między sobą to oni mogą robić co chcą ale we własnym łóżku! W przestrzeni społecznej to nie są już ich prywatne sprawy. Cyganie muzułmanie muszą szanować nasze prawo albo won!

Miasto nasze Słubice jest obiektem coraz częstszych prowokacji niemieckich służb specjalnych z udziałem lokalnej agentury.

Uważam że należy w tej sprawie interweniować na szczeblu ministerialnym u Niemców. Powiadomiliśmy MSWIA .

Pozostałe