Środa, 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Trzy drużyny Polonii Słubice na turnieju Piłkarskim ,,Futbol na Tak’’

  • 13.03.2018, 08:14 (aktualizacja 13.03.2018 23:17)
  • Kaja Regińczuk
Trzy drużyny Polonii Słubice na turnieju Piłkarskim ,,Futbol na Tak’’ POLONIA SŁUBICE
W dniach 9-11 marca Polonia Słubice przebywała w Głuchołazach na turnieju Piłkarskim pod nazwą ,,Futbol na Tak’’ .W turnieju wystąpiły trzy Słubickie drużyny: Żaki rocznik 2010 oraz dwie drużyny Orlika w Roczniku 2008 i 2007 .

W roczniku 2007 wystąpiło 11 drużyn mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym , ekipa ze Słubic zajęła ostatecznie zajęła 7 miejsce. Drużyna zagrała w następującym składzie: Damian Stanielewicz ,Damian Miklaszewski ,Oliwier Mieczkowski ,Tomasz Dziabas ,Ernest Łowiecki,Adrian Mlonek, Eryk Bodek,MateuszChojna ,Oliwier Kuryłło.

Klasyfikacja końcowa:

1.AP Chojnik Jelenia Góra II 2.Polonia Nysa 3.KP Krążkowy 4.GKS Ksawerów 5.AP Wieruszów 6.Młoda Gieksa Katowice I 7.Polonia Słubice 8.AP Chojnik Jelenia Góra I 9.KF Aakademia Pyskowice 10.Hattrick Głuchołazy 11.Młoda Gieksa Katowice II

 

W kategorii orlik Młodszy do turnieju przystąpiło również 11 drużyn ale tu organizator postanowił podzielić ekipy na dwie grupy gdzie nasza drużyna sprawiła miłą niespodziankę wygrywając grupę oraz półfinał i ulegając dopiero w finale Renomowanej akademii ,,Parasol Wrocław’’ co dało nam drugie miejsce . Drużyna zagrała w składzie: Dominik Dubacki ,Julian Dutkiewicz ,Fabian Górowski ,Beniamin Mieczkowski,Igor Olender ,Tymek Trojan ,Jakub Anioł,Gracjan Gozdek,Hubert Dobrowolski.
 

Kwalifikacja końcowa:

1.Parasol Wrocław 2.Polonia Słubice 3.Hattrick Głuchołazy 4.Górnik Radlin 5.Bronowianka Kraków 6.GKS Ksawerów 7.MUKP Dąbrowa Górnicza 8.Pionier I Baranów 9.KF Aakademia Pyskowice 10.Milenium Gliwice 11.Pionier II Baranów

 

Natomiast w roczniku 2010 nie była prowadzona klasyfikacja wszystkie drużyny traktowały turniej zabawowo mecze rozgrywane były w formie sparingu.

Polonia Słubice zaprezentowała się wyśmienicie rozegrała aż 10 spotkań na bardzo wysokim poziomie strzelając mnóstwo bramek!

Skład naszych Żaków: Jakub Ryszczuk ,Mikołaj Wołowicz ,Piotr Nikorowski, Dawid Lange,Filip Jacek ,Szymon Stawicki,Filip Chojna ,Mykita Sychevi.

ROCZNIK 2010 - turniej bez klasyfikacji, wystąpiły:

KS Zakopane I  ,KS Zakopane II , Start Płoty I,  Start Płoty II, RKS ROW Rybnik,  GLKS Kamiennik ,Pionier Baranów , Orlik Prudnik, Hattrick Głuchołazy,
 Polonia Słubice

Wszystkim trzem drużyną serdecznie gratulujemy.

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe