Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Piknik rodzinny na słubickim basenie

  • 30.07.2018, 15:09
Piknik rodzinny na słubickim basenie
Zapraszamy na relację z pikniku, który w sobotę odbył się na słubickim basenie.

Ponad 60 osób wystartowało w rekreacyjnym festynie rodzinnym na pływalni Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach. Pod okiem grupy ratowników WOPR na czele z kol. Leszkiem Smolarczykiem i Kierownikiem SOSiR Ryszardem Płaczkowskim rozegrano zawody w grupach od  przedszkola do seniora – mamy, taty, babci i dziadka.
W kategorii przedszkola ( open - bieg przodem i bieg tyłem w basenie nr 2 ) finałowe miejsca zajęli:
Im. Jakub Kupis
IIm. Amelia Marciniak
IIIm. Pola Jankowska
4. Michał Chmielewski
5. Ada Jankowska
6. Ada Ciszek
7. Basia Homziuk
8. Sandra Kalacińska

W kategorii szkoła podstawowa ( klasy I-III – open – bieg przodem i tyłem w basenie nr 2 ) czołowe miejsca zajeli:
Im. Dominik Dubacki
IIm. Tymon Staniszewski
IIIm. Tobiasz Dubacki
IV. Filip Choina

W trzeciej klasyfikacji – dziewczęta klasy IV – VII - wyścig pływacki na dystansie 20m czołowe miejsca zajęli:
Im. Melania Urbaniak
IIm. Daniela Fink
IIIm. Ula Tomczak
4. Nadia Pasińska
5. Jagoda Martyńska

W klasyfikacji chłopców klas IV – VII rozegrano wyścigi eliminacyjne a następnie Finał A.
Wyścig eliminacyjny nr 1:
1. Kacper Mrozicki
2. Kamil Sygulka
3. Gabriel Staniszewski
4. Mateusz Choina
5. Tymon Staniszewski
6. Hubert Kupis

Wyścig eliminacyjny nr 2:
1. Przemysław Cichosz – Dzyga
2. Dominik Dubacki
3. Maciej Rachowiak
4. Tobiasz Dubacki
5. Bartosz Nikorowski

W Finale A klasyfikacja przedstawiała się następująco:
Im. Przemysław Cichosz – Dzyga
IIm. Kacper Mrozicki
IIIm. Kamil Sygulka
IVm. Gabriel Staniszewski
Vm. Dominik Dubacki
VIm. Maciej Rachowiak

W ostatniej grupie rozgrywek organizatorzy zaproponowali dystans pływacki na dystansie 50m w stylu dowolnym, gdzie wśród Pań klasyfikacja przedstawiała się następująco:
Im. Monika Matla – Fink
IIm. Agnieszka Dubacka
IIIm. Alicja Kupis
IVm. Ewelina Włodarczak
Vm. Daria Tomczak

Natomiast wśród Panów roregrano eliminacje a następnie Finał A:
eliminacje – seria nr 1:
1m. Przemysław Cichosz – Dzyga
2m. Jakub Staniszewski
3m. Gabriel Staniszewski
4m. Andrzej Łączyński
5m. Damian Michałek
eiminacje – seria nr 2:
1m. Jakub Żygielewicz
2m. Paweł Dzyga
3m. Bartrłomiej Jankowski
4m. Jonasz Janusz
5m. Marcin Małecki

Finał A:
Im. Przemysław Cichosz – Dzyga
IIm. Jakub Żygielewicz
IIIm. Paweł Dzyga
IVm. Gabriel Staniszewski
Vm. Bartłomiej Jankowski
VIm. Jakub Staniszewski

Wszyscy finaliści zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i medalami ufundowanymi przez Burmistrza Słubic Tomasza Ciszewicza z budżetu Gminy Słubice 2018r.
W tym miejscu bardzo serdecznie dziękuję za słoneczną zabawę wszystkim uczestnikom Festynu Rodzinnego, jednocześnie zapraszając na drugą edycję fetiwalu rekreacyjnego w ostatnią sobotę miesiąca sierpnia 2018 – jako wydarzenia kończącego Wakacje 2018r.

/ - / Ryszard Chustecki

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe