Wtorek, 22.01.2019

Stand Up w Prowincji: Paweł Chałupka i Błażej Krajewski

start 07.12.2018 godz. 20:30

Prowincja

koniec 16.09.2018 godz. 08:00

Lokalizacja: Słubice, ul. 1 Maja 1

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management oraz klub PROWINCJA zapraszają na wyśmienity wieczór STAND-UP. Tym razem na prowincjonalnej scenie wystąpią Błażej Krajewski oraz Paweł Chałupka.

Stand Up odbędzie się w piątek 7 grudnia o godz. 20:30. Bilety w cenie 30 zł dostępne online: oraz już wkrótce w Prowincji. W dniu występu w cenie 35 zł.

Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Paweł Chałupka - Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

 

---------------------------------------------

* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia

* Zabrania się rejestracji występu w jakiejkolwiek formie.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ.

wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1453871888090925/

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.