Poniedziałek, 27.05.2019

Malarz - Lakiernik Berlin Poczdam *(m,w,d) niemiecka umowa

AKTUELL – z nami będziesz o krok dalej!

Wyspecjalizowany personel znajdzie dla Państwa indywidualne rozwiązania.

Niezależnie od tego czy jesteś osobą wykształconą w innej dziedzinie,

czy profesjonalistą, my znajdziemy odpowiedni projekt dla Ciebie!

Aktuell Personal Service GmbH działa z powodzeniem w dziedzinie magazynowania

i logistyki, a także w budownictwie i rzemiośle. Lubimy żyć wyzwaniem każdego dnia. Naszym celem jest, aby pracownicy trafiali na atrakcyjne projekty zawodowe,

i rozwijali kwalifikacje.

Zostań częścią naszego zespołu i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Malarz - Lakiernik Poczdam *(m,w,d)

Dla naszych klientów w Berlinie i Poczdamie (w okolicy do 50 km) szukamy zmotywowanych:

Oferujemy Państwu:

-zatrudnienie na pełen etat

-umowa o pracę na czas nieokreślony

-duża i zróżnicowana baza klientów

-wypłata do 15-stego dnia następnego miesiąca

 z uwzględnieniem (TV BAP – zbiorowy układ

 związków agencji pośrednictwa pracy)

-miły i socjalny zespół obsługi pracownika,

-wsparcie polsko języcznego pracownika

-możliwość przejęcia pracownika firmy Aktuell przez klienta

-Bonusy – jak również wypłaty premii

-środki bezpieczeństwa pracy (BHP)

-imprezy firmowe (np. letni festyn)

Wasze Obowiązki:

-ukończone szkolenie zawodowe jako Malarz / Lakiernik

-malowanie, tapetowanie,

-kładzenie gładzi gipsowych itp.powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych

-praca indywidualna i zespołowa

Nasze wymagania:

-ukończone szkolenie zawodowe jako Malarz / Lakiernik *(m,w,d)

-mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Malarza, Lakiernika

-organizacja pracy własnej i pomocnika

-zdolności manualne, dokładność

-znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie mile widziane

Wszystkie stanowiska adresowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia, orientacji seksualnej, niepełnosprawności, religii i przekonań. Wybór kandydatów opiera się wyłącznie na kwalifikacjach.

Zdjęcia (1)

Poczdam