Kronika filmowa Słubic...razem od 2009 roku

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Firma Horyzont TV Słubice pełni misję społeczną realizując i emitując materiały informacyjne z naszego miasta i powiatu. W swoich archiwach Horyzont TV Słubice dysponuje tysiącami godzin nagranych materiałów, które dostępne są bezpłatnie na stronie www.slubice.tv oraz na serwisie internetowym Dailymotion.

Kronika Filmowa Słubic to nowa marka, którą Horyzont TV Słubice chce zaproponować przedsiębiorcom i instytucjom. Pod tym właśnie hasłem kryją się efekty misji społecznej jaką realizuje nasza firma na rzecz naszych odbiorców.  Jesteśmy przekonani, że oglądając nasze materiały za kilka lat naszym odbiorcom nie jeden raz zakręci się łezka w oku. Bo to właśnie Horyzont TV Słubice na bieżąco śledzi rozwój naszego miasta, to za pośrednictwem naszych materiałów możecie zobaczyć Państwo jak zmieniały się Słubice, przedszkolaki dorastały na naszych oczach, a firmy stawiały pierwsze fundamenty na ziemi słubickiej.  Dzięki firmom, które z nami współpracują możemy tworzyć i archiwizować historię tego miasta, którą będą mogły oglądać kolejne pokolenia.

Jesteś przedsiębiorcą, któremu lokalny patriotyzm nie jest obcy? Twórz z nami Kronikę Filmową Słubic. Dzięki współpracy z przedsiębiorcami z regionu Horyzont TV Słubice może pełnić misję społeczną. Więcej informacji pod numerem telefonu 501-666-510 lub pod adresem mailowym [email protected]

                                                                           „Słubice-moja mała ojczyzna…”