Kolejne zwycięstwa Dominiki Podhajeckiej w ITF w Portugalii

  • 15.10.2021, 10:16 (aktualizacja 15.10.2021, 10:34)
  • Waldemar Uberna
Kolejne zwycięstwa Dominiki Podhajeckiej w ITF w Portugalii
Dominika Podhajecka po dobrym początku i wyeliminowaniu finalistki poprzedniego turnieju ITF w Portimao zagrała jeszcze lepiej i pewnie pokonała ćwierćfinalistkę tych samych zawodów. W meczu drugiej rundy ITF U18 VALE DO LOBO JUNIOR OPEN zawodniczka GKT Smecz Górzyca i Akademii Tenisowej Tenis Kozerki pokonała 6:3, 6:3 Portugalkę Marię Garcia. W kolejnej rundzie czeka na Dominikę nr 3 zawodów Emilija Pranyte z Litwy.

W pierwszej rundzie debla lubuszanka w parze z Julią Daroszewską (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki) nie dały szans (6:0, 6:2) duetowi Juliette Trunet (Francja) - Adriana Pellizzari (Portugalia). Opiekunem Dominiki i Julii na miejscu w Portugalii jest trener Kuba Nijaki z Akademii Tenisowej Tenis Kozerki.

Górzycki Klub Tenisowy SMECZ otrzymał dofinansowanie na realizację zadania ”Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w turniejach Tennis Europe i ITF” w ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego konkursu na realizację zadań publicznych, a tym samym dofinansowany został wyjazd Dominiki na turniej ITF U18 VALE DO LOBO JUNIOR OPEN.

Waldemar Uberna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe