30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zostań wolontariuszem!

  • 24.11.2021, 09:30
  • Jakub Krupowicz
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zostań wolontariuszem!…
Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2021 r. Wspólnymi siłami możemy zdziałać cuda! Pamiętajcie, że każdy z NAS może pomagać i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zachęca do podjęcia współpracy z naszym sztabem!

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

 

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury rozpoczął rejestrację wolontariuszy! Z uwagi na pandemię zachęcamy do rejestrowania się online! Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy: [email protected] lub [email protected]

 

Dane potrzebne do rejestracji:

1.      Imię i nazwisko

2.      PESEL

3.      Data urodzenia

4.      Opiekun prawny (jeżeli osoba nie jest pełnoletnia)

5.      Adres zamieszkania

6.      Numer telefonu

7.      E-mail

8.      Miejsce nauki – pełna nazwa szkoły wraz z adresem

9.      Zdjęcie – portret/selfie

 

Chętni, którzy byli już wolontariuszami, na swoich kontach https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ mogą zapisać się do naszego sztabu! #6346 – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, ul. 1 maja 1, 69-100 Słubice. Nowym Szefem Sztabu jest Dyrektor naszego Ośrodka Kultury – Przemysław Karg.

 

Cały czas trwają rozmowy jak w tym roku poradzimy sobie z organizacją i w jaki sposób poprowadzimy zbiórkę. Jedno jest pewne – wolontariusze tego roku będą bardzo potrzebni!

 

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe