Ginekologia w Centrum Medycznym Brandmed już otwarta!

  • 15.06.2022, 13:38 (aktualizacja 15.06.2022, 14:35)
  • Waldemar Uberna
Ginekologia w Centrum Medycznym Brandmed już otwarta!
Po zakończeniu rozbudowy, Centrum Medyczne Brandmed w Słubicach zwiększa swoją ofertę skierowaną do pacjentów z obu stron Odry. Wśród kilku kolejnych nowych gabinetów lekarskich znajduje się także poradnia ginekologiczna.

.

W nowym gabinecie przyjmował będzie lek.med. Eugeniusz Karch, specjalista ginekolog i położnik, re-prezentujący ośrodki ginekologiczne między innymi w Poznaniu, Berlinie oraz Kołobrzegu. 
Czas pracy gabinetu przewidziany jest w ten sposób, by pacjentki mogły korzystać z wizyt w różne dni i o różnych godzinach. Cennik wizyty oraz badań, które będą mogły być przeprowadzone podczas konsultacji dostępny jest na naszej stronie www.brandmed.eu w zakładce cennik - konsultacje-i-badania-lekarskie 

Jakie badania są dostępne?
Pośród badań ginekologicznych, znajdujących się w ofercie, które będą mogły zostać wykonane pod-czas wizyty w poradni są:

- badanie cytologiczne szyjki macicy - cytologia pozwala na wykrycie nowotworów szyjki macicy we wczesnym stadium rozwoju choroby. Choć codziennie 5 Polek umiera z powodu raka szyjki macicy, nie wszystkie kobiety regularnie wykonują badania cytologiczne. Samo badanie trwa około 5 minut i nie jest ani bolesne, ani nieprzyjemne. Dlatego tym bardziej trudno zrozumieć, czemu cytologia jest wciąż zaniedbywana. Jeśli do tej pory się tym nie interesowałaś, czas nadrobić zaległości. 

- badanie USG - badanie USG przydatne jest nie tylko w ciąży. W ultrasonografii ginekologicznej jest wykorzystywane w diagnozowaniu wad wrodzonych macicy.

- badania prenatalne - USG ciąży nie zastąpi USG prenatalnego, które powinno zostać wykonane pod-czas przebiegu ciąży ani innych USG ciąży wykonywanych ze wskazań lekarza.

- badanie USG 4D w Słubicach to znakomita informacja dla kobiet ciężarnych, które do tej pory zmuszone były udać się do Gorzowa Wlkp, jeśli lekarz prowadzący kierował je na badanie USG 4D lub na badania prenatalne. Wykonując USG 4D ciąży, można zobaczyć powierzchnię ciała dziecka, jego zachowanie i ruchy, a jeśli akurat zaistnieją ku temu warunki, także zaobserwować np. wyraz twarzy dziecka, jego uśmiech czy grymas.  Technologia badania USG 4D pozwala na rozpoznanie wad wrodzonych u płodu i cech, które mogłyby świadczyć o wystąpieniu różnych chorób, a w tym chorób o podłożu genetycznym. 

Zakres badań oraz zabiegów, które dostępne są w poradni ginekologicznej jest szeroki, dlatego też zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z personelem Centrum Medycznego Brandmed. 

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!
Jak zapisać się na konsultację do poradni ginekologicznej?

Telefonicznie (w tygodniu w godz. 7:00 - 20:00)
+48 95 758 2649
+48 518 011 108
Poprzez:
E-mail: [email protected]
Messenger: https://www.facebook.com/centrummedycznebrandmed
Formularz kontaktowy na stronie: https://brandmed.eu/oferta-medyczna-slubice/umow-wizyte-lekarska

Centrum Medyczne Brandmed
ul. Daszyńskiego 1
69-100 Słubice
www.brandmed.eu

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

True
True 18.06.2022, 10:35
Opinie o tym Panu w internecie są skrajnie negatywne (2,7) . Będzie pasował jak ulał do ekipy z Brandmedu. Większość z tam przyjmujących lekarzy nastawiona tylko na łatwe pieniądze krąży po różnych centrach medycznych bo nigdy nie utrzymali by się z własnych gabinetów ze względu na opinie pacjentów

Pozostałe