Z MK2 BEZPIECZNIE DOJEDZIESZ DO PRACY! SŁUBICE - GROSSBEEREN

  • 10.12.2013, 13:52
  • Tomasz Małecki
media-11.01.2014_reklama_grossbern_sd_ok_1
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od dzisiaj tj. 9.12.2013 firma MK2 uruchomiła linię autobusową Słubice- Grossbeeren. Linia przeznaczona jest dla osób dojeżdżających do pracy w Grossbeeren. Jeśli chcesz tanio, bezpiecznie i bez problemów dojechać do miejsca pracy to oferta właśnie dla Ciebie. Jedyne 29 zł w obie strony.

 

 

Od dnia 09.12.2013 r. Firma MK2 uruchomiła linię autobusową Słubice - Grossbeeren. Linia przewozi pracowników dojeżdżających ze Słubic do fabryki Zalando w Grossbeeren (Niemcy).

Firma posiada wszelkie uprawnienia do wykonywania przewozu osób min. certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, licencję na transport krajowy i zagraniczny oraz zezwolenia na linie regularne.  Pojazdy firmy objęte są ubezpieczeniem NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).

Jeśli chcesz tanio, bezpiecznie i bez problemów dojechać do miejsca pracy to oferta właśnie dla Ciebie. Jedyne 29 zł w obie strony.  Firma dowozi pracowników na dwie zmiany :

Rano:
4:30 Hotel Cargo
4:40 Słubice, plac przy szkole nr 1 (obok Biedronki)
5:50 Grossbeeren (Hala Doc Data, fabryka Zalando)
Godzina powrotu dostosowana jest do tego, czy pracownicy mają nadgodziny. Po zakończonej pracy pierwszej zmiany autobus zabiera pracowników do Słubic.

 

Popołudnie:
11:50 Hotel Cargo
12:00 Słubice, plac przy szkole nr 1 (obok Biedronki)
13:20 Grossbeeren (Hala Doc Data, fabryka Zalando)
Godzina powrotu dostosowana jest do tego, czy pracownicy mają nadgodziny. Po zakończonej pracy drugiej zmiany autobus zabiera pracowników do Słubic.

 

KOSZT: 29zł (w obie strony)

 

Pod Hotelem Cargo znajduje się duży parking, gdzie bezpiecznie można zostawić samochód (dla osób dojeżdżających spoza Słubic).

Więcej informacji pod numerem telefonu 691-487-884 lub mailem [email protected] 


Na co dzień firma oferuje wynajem busów, autokarów i autobusów z bogatym wyposażeniem w przystępnej cenie w przewozach krajowych i międzynarodowych.  Flota firmy liczy obecnie 35 autokarów, głównie marek Mercedes i Renault. Firma zatrudnia kierowców z wieloletnim doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą.

http://mk2.com.pl/
Tomasz Małecki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe