POLSKO-NIEMIECKA WSPÓŁPRACA SZKÓŁ

  • 22.10.2013, 13:11
  • Marta Szymańska
media-497_cz4_bbv
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Orientacja zawodowa w rejonie przygranicznym"- to kolejny dowód na ścisłą współpracę naszego miasta z Frankfurtem nad Odrą. Tym razem to uczniowie udowadniają nam, że ta współpraca transgraniczna jest coraz silniejsza.

"Orientacja zawodowa w rejonie przygranicznym"- to kolejny dowód na ścisłą współpracę naszego miasta z Frankfurtem nad Odrą. Tym razem to uczniowie udowadniają nam, że ta współpraca transgraniczna jest coraz silniejsza. W projekcie udział wzięli uczniowie z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Słubicach , a także uczniowie z Letschiner Oberschule.

Marta Szymańska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe