Po lataniu czas ne relaks.

  • 12.10.2013, 19:56
  • Robert Tomczak
Po lataniu czas ne relaks.
To była ostatnia tegoroczna wizyta stowarzyszenia FSL- Aktywni dla Powiatu w słubickim przedszkolu. Tym razem z propozycjami o zabarwieniu sportowo- rekreacyjnym odwiedzili "dwójkę", czyli Pinokio.
Doskonałą okazją do połączenia przyjemnego i pożytecznego z przyjemnym i pożytecznym było doroczne puszczanie latawców. Ta wspaniała rodzinna impreza jest pożegnaniem sezonu letniego i powitaniem wietrznego jesiennego. Zostały przeprowadzone dwie konkurencje- konkurs "celne oko" i rodzinne przeciąganie liny. W tym pierwszym najlepiej poradziły sobie panie: Marcelina Woźniak, Ola Grochoła i Weronika Witowska a u panów- Kuba Świder, Mateusz Woźniak (czyżby sportowe rodzeństwo ) i Fabian Gryga. Na koniec jak zwykle wręczono puchary, dyplomy, oraz nagrody większe i mniejsze.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, pani dyrektor Małgorzacie Tomala wraz z całą kadrą za gościnę a osobne wielkie dzięki dla wolontariuszy rodziców a także dla samych FSL-owiczów, tj. Ady i Janusza. Już dziś czekamy na kolejny rok i kolejne odwiedziny u słubickich przedszkolaków. Tegoroczny projekt sportowych, przedszkolnych odwiedzin został dofinansowany przez Burmistrza Słubic ze środków Gminy Słubice.

pozdrawiam

Robert Tomczak
Robert Tomczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe