Młodzicy Polonii Mistrzem Zina Dobiegniew Cup!

  • 16.07.2013, 08:40
  • Robert Tomczak
Młodzicy Polonii Mistrzem Zina Dobiegniew Cup!
Reprezentujący Polonię Słubice, aktualni Mistrzowie województwa lubuskiego w kategorii Młodzik nie zwalniają tempa. Właśnie zostali najlepszą drużyną turnieju w Dobiegniewie.

Mistrzowska passa trwa....

Piłkarze pod wodzą trenera Łukasza Heina byli jedną z rewelacji międzynarodowego turnieju piłkarskiego Zina Dobiegniew Cup im. Kazimierza Górskiego. Nasi piłkarze rozegrali w grupie pięć pojedynków z czego cztery wygrali i jedną przegrali. Następnie przeszli jak burza przez mecze finałowe dochodząc aż do Wielkiego Finału, w którym pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki 1-0.

Oto poszczególne wyniki:

mecze grupowe

Orzeł Międzyrzecz - Polonia Słubice 1:3

Polonia Słubice - Dąb Dębieńsko 2:0

Polonia Słubice - Błękitni Dobiegniew 1:4

Polonia Słubice - AP Szczecinek I 1:0

Bielkard Grodno (Białoruś) - Polonia Słubice 1:2

1/8 finałów

Polonia Słubice - Rodło Kwidzyn 3:1

ćwierćfinał

Polonia Słubice - Sprotavia Szprotawa 3:1

półfinał

Polonia Słubice - Stal Szczecin I 2:0

finał

Polonia Słubice - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Wroniewicz z Polonii!

Nasi piłkarze mieli okazję pochwalić się swoim sukcesem podczas niedzielnego koncertu Radia Zet i telewizyjnej Dwójki prezentując okazały puchar przed zapełnionym całym słubickim stadionem.

WARTO ZAPAMIĘTAĆ...

Zespół Młodzików UKS Polonia Słubice to grupa chłopców z roczników 2000 – 2001, od czterech lat prowadzony pod okiem Trenera Łukasza Heina. Drużyna licząca 20 zawodników przez ostatnie lata zdobyła wiele trofeum na turniejach i meczach w obrębie województwa i całego kraju. Ostatni okres to pasmo największych sukcesów, w ubiegłym roku z kadrą Okręgowego Związku Piłki Nożnej dwóch zawodników Łukasz i Gabriel Chrostowscy zdobyli Mistrzostwo Polski i reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata „Danone Cup” rocznika 2000. W miesiącu czerwcu b.r. zespół wywalczył mistrzostwo województwa, a w zakończonym kilka dni temu Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej „Dobiegniew Cup” w zwyciężył po raz pierwszy w historii Klubu.

Oto pełny skład: Wilczewski Michał, Wroniewicz Michał, Chaba Alan, Chrostowski Łukasz i Gabriel, Brzozowski Kacper, Lejman Adrian, Grabowski Dominik, Sak Łukasz, Biernat Szymon, Kolczak Igor, Kowalski Patryk, Pazda Maksymilian, Kuba Kozłowski, Maciej Mizerski i Zhivko Chaydarov

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla piłkarzy, sztabu szkoleniowego i działaczy UKS Polonia Słubice !!!

Foto- robson & organizator Zina Dobiegniew Cup

Robert Tomczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe