ZACZYNAMY LETNI FESTIWAL SIATKÓWKI PLAŻOWEJ!!!

  • 26.06.2013, 21:47
  • Robert Tomczak
ZACZYNAMY LETNI FESTIWAL SIATKÓWKI PLAŻOWEJ!!!
Już w najbliższą sobotę startujemy z "Letnim Międzygminnym Festiwalem Siatkówki Plażowej 2013!". Stowarzyszenie FSL- Aktywni dla Powiatu, wraz z wieloma przyjaciółmi będzie promowało ten piękny sport we wszystkich okolicznych gminach.
Zaczynamy już w sobotę w Górzycy. Tam odbędzie się turniej pod patronatem wójta Roberta Stolarskiego i pani dyrektor GOK-u Małgorzaty Gniewczyńskiej. Boisk piaskowych i bardzo dobrej atmosfery, już od godz. 10.00 szukajcie w Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym przy ul. Różanej 41. Najlepsi mogą liczyć na puchary i dyplomy a wszyscy na doskonałą, sportową zabawę.

Tak jak wspominaliśmy Festiwal będzie chciał odwiedzić stolice wszystkich gmin powiatowych. Za tydzień, również w sobotę i również od godz. 10.00 startujemy w Ośnie Lubuskim nad miejskim kąpieliskiem. Wiemy już także, że Roman Siemiński, burmistrz Cybinki zaprasza do swojej gminy i pobliskiego Drzeniowa 17 sierpnia. Wtedy odbędzie się tam oficjalne otwarcie tzw. "Lubusika". Natomiast terminy turniejów w Słubicach i Rzepinie podamy w najbliższym czasie.

Oczywiście grają drużyny dwuosobowe, bez podziału na wiek, płeć i wagę. Najlepsi po pięciu turniejach dostaną nagrody specjalne. Głównym koordynatorem Festiwalu jest stowarzyszenie FSL- Aktywni dla Powiatu. Wspierają nas patronatem honorowym i w miarę możliwości finansowo na swoich "podwórkach" włodarze gmin a także ludzie, którzy "AKTYWNOŚĆ" tak jak my mają w genach! Będziemy w kontakcie a tymczasem do zobaczenia w Górzycy!!!

FSL- Aktywni dla Powiatu
Robert Tomczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe