Kobiety też potrafią strzelać

 • 26.03.2013, 10:33
 • Marta Szymańska
media-441_cz4_strzal
loadingŁaduję odtwarzacz...
19 marca na strzelnicy Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego „MUSZKIET” odbyły się IV indywidualne zawody strzeleckie z okazji Dnia Kobiet.W kategorii Pań aktywnych zawodowo najlepszą okazała się Magdalena Górecka z Zespołu Szkół Technicznych zdobywając 189 pkt.


19 marca 2013r na strzelnicy Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego „MUSZKIET” odbyły się IV indywidualne zawody strzeleckie z okazji Dnia Kobiet. Zawody zostały uroczyście otwarte przez Prezesa Oddziału ZNP w Słubicach panią Weronikę Bursztynowicz. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba uczestniczek reprezentująca Słubickie szkoły i przedszkola. Rywalizacja pań była bardzo zacięta, wyrównana i trzymała w emocjach dosłownie do ostatniego strzału. Każda ze startujących pań otrzymała pamiątkowy dyplom, natomiast dla zwycięzców zawodów strzeleckich wręczono okazałe puchary , a za miejsca od drugiego do szóstego uczestniczki otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez Zarząd Oddziału ZNP w Słubicach .


Dodatkową atrakcją była rywalizacja pań, które nie są już aktywne zawodowo a w tej kategorii również rywalizacja sportowa sprawiła dużo zabawy, przyjemności i niezwykłych emocji. W zawodach udział wzięło 25 uczestniczek. Wyniki kilkugodzinnej rywalizacji przedstawiają się następująco:

Grupa Pań aktywnych zawodowo:

 1. Górecka Magdalena – Zespół Szkół Technicznych – 189 pkt

 2. Grabowska Iwona – Zespół Szkół Licealnych – 181 pkt

 3. Karpiak Alina – Zespół Szkół Technicznych - 176 pkt

 4. Idkowiak Iwona – Zespół Szkół Technicznych – 172 pkt

 5. Jekiel Anna – Przedszkole Samorządowe nr 2 – 171 pkt

 6. Lisik Bożena – Zespół Szkół Ekonomiczno Rolniczych – 171 pkt

Sekcja Emerytek

 1. Grybko Bogusława -166pkt

 2. Nowak Stanisława- 155pkt

 3. Kiba Krystyna- 153pkt

Marta Szymańska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe