Niespodzianka od Vectry na Święta - REKLAMA

  • 19.12.2012, 08:19
  • Wojciech Golubski
Niespodzianka od Vectry na Święta - REKLAMA
Trzy nowe kanały TV Vectra uruchomiła dzisiaj dostęp do trzech nowych kanałów telewizyjnych: ATM Rozrywka, FightBox i FilmBox Action. Uzupełniają one cyfrową ofertę operatora bez dodatkowych opłat. Tym samym umacnia się pozycja Vectry wobec innych operatorów, jeśli chodzi o zawartość i różnorodność

      Niespodzianka od Vectry na Święta– trzy nowe kanały TV Vectra uruchomiła dzisiaj dostęp do trzech nowych kanałów telewizyjnych: ATM Rozrywka, FightBox i FilmBox Action.
Uzupełniają one cyfrową ofertę operatora bez dodatkowych opłat. Tym samym umacnia się pozycja Vectry wobec innych operatorów, jeśli chodzi o zawartośd i różnorodnośd programingu: obecnie Vectra udostępnia łącznie 175 programów telewizyjnych, w tym 36 w jakości HD. Program ATM Rozrywka wszedł w skład Pakietu Złotego, natomiast kanały FightBox i FilmBox Action do Pakietu Filmbox.

Poniżej przedstawiamy krótkie opisy nowych kanałów:


ATM ROZRYWKA (kanał 132 dekodera) to kanał o charakterze rozrywkowo – filmowym skierowany do widowni w wieku 16-49 lat. Oferta programowa składa się z produkcji własnej, programów wyprodukowanych przez innych producentów krajowych oraz zakupów licencji.


FightBox (kanał 228) – to unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. Boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników. Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Grupa docelowa: osoby w wieku 18+, fani sportów walkiFilmBox Action (kanał 330 - obecnie emitowany w wersji SD, docelowo będzie HD) - to kanał adresowany do miłośników kina. Prezentuje zróżnicowany repertuar – od kryminałów i filmów sensacyjnych przez westerny i obrazy katastroficzne aż po thrillery i horrory. Większośd kontentu stanowią produkcje europejskie i amerykaoskie, chodź nie zabraknie także kina azjatyckiego, z bohaterami takimi jak Donnie Yen czy Sammo Hung.
7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez przerw reklamowych.

Wojciech Golubski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe