AKCJA CHARYTATYWNA ANDY`EGO

  • 19.06.2015, 14:31
  • Marta Szymańska
media-666cz1_andy
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od kilku lat nasze miasto odwiedza Andy Seery, emerytowany policjant, który przez 30 dni pokonuje tysiące kilometrów promując charytatywną akcję Mad Cop. Andy każdego roku przekracza granicę w Słubicach, aby wymyślonym przez siebie środkiem transportu dostać się do Środy Wielkopolskiej, gdzie przygo
Od kilku lat nasze miasto odwiedza Andy Seery, emerytowany policjant, który przez 30 dni pokonuje tysiące kilometrów promując charytatywną akcję Mad Cop. Andy każdego roku przekracza granicę w Słubicach, aby wymyślonym przez siebie środkiem transportu dostać się do Środy Wielkopolskiej, gdzie przygoda ma swój koniec.  W tym roku podróż rozpoczęła się 8 maja w  Birmingham.
Marta Szymańska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe