W Vectrze wszystkie mecze Euro 2012 w jakości HD

  • 23.05.2012, 16:28
  • Wojciech Golubski
W Vectrze wszystkie mecze Euro 2012 w jakości HD
Vectra przygotowuje się do reemisji programów TVP1 i TVP2 w wersji HD, aby wkrótce udostępnić je swoim abonentom. Dzięki temu zyskają oni możliwość śledzenia w najwyższej jakości sportowych zmagań podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 oraz XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
Telewizja Polska zapowiedziała na 1 czerwca uruchomienie swoich głównych programów w wersji High Definition. Vectra przygotowuje się do jednoczesnego wprowadzenia tych kanałów do swojego programingu. Kanały wejdą w skład każdego z pakietów cyfrowych Vectry bez dodatkowych opłat. Do ich odbioru abonent powinien posiadać dekoder HD.
TVP1 HD – nr 111 w dekoderze TVP2 HD – nr 112 w dekoderze Od momentu włączenia tych kanałów Vectra będzie oferowad w pakiecie złotym 103 programy TV, w tym 12 HD, a w pakiecie platynowym 128 kanałów, w tym 19 HD. Łączna liczba programów dostępnych w Vectrze – 164, w tym aż 30 HD, to obecnie najbogatsza propozycja wobec konkurencyjnych ofert największych krajowych operatorów kablowych.

Grupa VECTRA (www.vectra.pl) należy do wąskiej grupy największych krajowych telekomunikacyjnych operatorów kablowych. Obsługuje ponad 812 tys. klientów w 164 miastach na terenie całego kraju. Oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej, opracowaną z myślą o indywidualnych potrzebach każdego członka rodziny. Udostępnia 162 programy telewizyjne, w tym 28 w jakości HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 128 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 103 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki HD oraz usługa multiroom. Vectra ma 405 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 344 tys. odbiorców internetu stacjonarnego i ponad 26 tys. mobilnego oraz 120 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
Wojciech Golubski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe