HBO GO w ofercie Vectry

  • 24.04.2012, 12:39
  • Wojciech Golubski
media-videoads-piatek-vectrahbo_go
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 23 kwietnia Vectra wprowadziła do swojej oferty nową propozycję - HBO GO, czyli internetowy serwis wideo na żądanie. Zaproponowana nowośd to pierwszy produkt wideo z kontentem TV Premium, który operator udostępnił swoim abonentom internetowym bez konieczności posiadania usługi telewizyjnej.

HBO GO dostępny jest zarówno dla abonentów telewizji cyfrowej, jak i użytkowników internetu w Vectrze w promocyjnej cenie 29,90 zł miesięcznie. Klienci pakietu VIP telewizji DTV mogą korzystad z usługi bez dodatkowych opłat.
HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie z blisko 1000 godzin najlepszej rozrywki: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. W HBO GO filmy i seriale można oglądad na komputerze, smartfonie, tablecie, a także bezpośrednio na telewizorze. Usługa ta dostępna jest dla abonentów telewizji cyfrowej Vectry w promocyjnej cenie 29,90 zł w pakiecie HBO Full Pack (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, HBO GO) z umową na 12 miesięcy. Klienci telewizji cyfrowej posiadający pakiet VIP otrzymują serwis HBO GO bez dodatkowych opłat. Dla abonentów internetowych HBO GO oferowany jest w tej samej cenie - optymalna prędkośd internetu to 2 Mb/s. Aby korzystad z tej usługi wystarczy wykupid odpowiedni pakiet, a następnie zarejestrowad się w serwisie www.hbogo.pl.
HBO GO to również dostęp do kultowych seriali HBO, takich jak Kompania braci, Seks w wielkim mieście, Rodzina Soprano, Sześd stóp pod ziemią, Rzym, Zakazane imperium, Gra o tron oraz wielu innych. W serwisie HBO GO znajdują się setki godzin filmów i seriali produkcji HBO, dostępnych wyłącznie w HBO GO, premiery filmowe, seriale i dokumenty z najnowszej oferty HBO, najnowsze odcinki seriali HBO nawet dzieo po premierze amerykaoskiej, pełne sezony seriali z oferty HBO, wybrane filmy i seriale.

Wojciech Golubski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe