Zagłosuj i wygraj plac zabaw od Muszkieterów

  • 19.04.2012, 12:31
  • Agnieszka Michałek
Zagłosuj i wygraj plac zabaw od Muszkieterów
Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Słubic!

 

Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Słubic!

315 – to kod przypisany Słubicom w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”, który ruszy już 10 kwietnia. Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów. W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znadują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do31 maja.   

W tym roku konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” zorganizowany zostanie, w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już poraz trzeci.W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł. 

Mieszkańcy oraz sympatycy Słubic mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC315 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

-Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Słubic do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Słubice mogą być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom – podkreśla Marek Feruga, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów. 

W ciągu czterech lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, w miejscowościach, w których obecni są Muszkieterowie, Fundacji Muszkieterów, udało się wybudować 76 placów zabaw. Ich łączna wartość przekroczyła 2,6 mln złotych. W zeszłorocznym plebiscycie „Zagłosuj na Swoje Miasto”, najwięcej głosów oddali mieszkańcy Słupcy oraz Głogowa i to właśnie tam powstały place zabaw Muszkieterów.

-Żyjąc wśród lokalnych społeczności, jesteśmy ich częścią i mamy poczucie odpowiedzialności za to, żeby żyło im się co raz lepiej. Dlatego, aby odpowiedzieć na ich potrzeby, realizujemy takie inicjatywy jak „Place Zabaw Muszkieterów”. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłosci uda nam się wybudować place zabaw we wszystkich miejscowościach, w których jesteśmy obecni dodaje Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów. 

Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.


źródło:Intermarche 

Agnieszka Michałek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe