Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo

  • 06.04.2012, 10:49
  • Katarzyna Naduk
Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo
Policjanci zatrzymali 22-letniego sprawcę śmiertelnego ugodzenia nożem. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Zatrzymanemu za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 22-letniego sprawcę śmiertelnego ugodzenia nożem. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Zatrzymanemu za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę/04.04.2012r./ w Słubicach. Około godziny 22:20 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o zabójstwie. Na miejsce niezwłocznie skierowany został policyjny patrol. Gdy policjanci dojechali pod wskazany adres, w mieszkaniu zastali młodego mężczyznę, który zgłosił zabójstwo oraz starszego, u którego na ciele stwierdzili rany kłute. Lekarz pogotowia, który także przybył na miejsce rozpoczął akcję reanimacyjną, która jednak nie przyniosła rezultatu. W wyniku doznanych obrażeń 44-letni mieszkaniec Słubic zmarł. Posiadał siedem ran kłutych zadanych w okolicach serca, pleców i nogi. Policjanci przeprowadzili śledcze oględziny miejsca zdarzenia z udziałem Prokuratora Rejonowego ze Słubic. Zabezpieczyli ślady i dowody popełnionego przestępstwa Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni wcześniej spożywali razem alkohol.  Wtedy doszło między nimi do kłótni i bójki.

22-letni mieszkaniec Słubic został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie na stan trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Zebrany materiał dowodowy w sprawie pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut zabójstwa, za który grozi 25 lat pozbawienia wolności z dożywociem włącznie. 22-latek w trakcie przesłuchania złożył obszerne wyjaśnienia – przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Katarzyna Naduk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe