MOST GRANICZNY BĘDZIE MONITOROWANY PRZEZ POLICJĘ

  • 28.11.2015, 22:01 (aktualizacja 28.11.2015, 22:07)
  • Wojciech Golubski
MOST GRANICZNY BĘDZIE MONITOROWANY PRZEZ POLICJĘ
!UWAGA! W związku z coraz liczniejszymi informacjami na temat przebywania uchodźców na terenie naszego miasta słubicka policja oraz funkcjonariusze straży granicznej będą monitorować rejon mostu granicznego przy deptaku w Słubicach 24 godziny na dobę. Działania mają na celu uniemożliwienie przejścia

!UWAGA!

W związku z coraz liczniejszymi informacjami na temat przebywania uchodźców na terenie naszego miasta słubicka policja oraz funkcjonariusze straży granicznej będą monitorować rejon mostu granicznego przy deptaku w Słubicach 24 godziny na dobę. Działania mają na celu uniemożliwienie przejścia imigrantów na teren naszego kraju. Przebywanie uchodźców na terenie RP jest bezprawne.

W razie napotkania takich osób prosimy o kontakt z policją!

źródło foto: KPP Słubice

Wojciech Golubski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe