PRO ARTE 2016 CZAS START

  • 08.01.2016, 10:03 (aktualizacja 08.01.2016, 14:55)
  • Marta Szymańska-Ptak
721_proarte.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Regionalne Centrum Animacji i Kultury wspólnie z partnerami lokalnymi rozpoczęli kolejny sezon wydarzeń w ramach PRO ARTE. Pierwszym spotkaniem, realizowanym w ramach PRO ARTE było Spotkanie Grup Jasełkowych. W Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury spotkało się pięć grup, reprezentujących nasz powiat. W roku ubiegłym na eliminacjach wojewódzkich nasz powiat wypadł bardzo dobrze, zajmując miejsce w czołówce najlepszych. "Celem wydarzenia jest diagnoza, integracja i promocja najciekawszych zjawisk w obszarze rekonstruowania, kontynuacji obrzędów i zwyczajów ludowych związanych z okresem Bożego Narodzenia ponadto integracja uczestników i podmiotów współrealizujących program."

Pierwszym spotkaniem, realizowanym w ramach PRO ARTE było Spotkanie Grup Jasełkowych. W Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury spotkało się pięć grup, reprezentujących nasz powiat. W roku ubiegłym na eliminacjach wojewódzkich nasz powiat wypadł bardzo dobrze, zajmując miejsce w czołówce najlepszych.

"Celem  wydarzenia jest diagnoza, integracja i promocja  najciekawszych zjawisk w obszarze rekonstruowania, kontynuacji obrzędów i zwyczajów ludowych związanych z okresem Bożego Narodzenia ponadto  integracja uczestników i podmiotów współrealizujących program."

Marta Szymańska-Ptak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe