Konsultacje społeczne w Słubicach. Zgłoś się na spacer badawczy!

  • 11.02.2016, 09:24 (aktualizacja 11.02.2016, 09:37)
  • Marta Wankiewicz

Do końca lutego trwają konsultacje społeczne dotyczące cmentarza komunalnego w Słubicach. W sobotę, 13 lutego odbędzie się spacer badawczy, w trakcie którego mieszkańcy będą mogli podzielić się swoimi opiniami w sprawie propozycji powiększenia cmentarza oraz budowy kolumbarium na urny z prochami.

Spacer rozpocznie się o godz. 12.00 na parkingu przy cmentarzu. Przewidywany czas trwania spaceru ok. 1 godziny.

Spacer badawczy, to metoda pozwalająca na wymianę opinii wprost w przestrzeni publicznej, której sprawa dotyczy. Każdy z uczestników spaceru wciela się w rolę badacza po to, aby dokonać oceny przestrzeni oczami jej użytkowników lub zebrać pomysły na nowe rozwiązania.

Spacer przygotowuje Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, we współpracy z Urzędem Miejskim w Słubicach. Udział w spacerze może wziąć każdy. Jednak ze względów technicznych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału. Chętni mogą zgłosić się na spacer pod numerem telefonu 61 82 96 791 lub adresem e-mail: [email protected], najpóźniej do 12 lutego.

Marta Wankiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ceń cień
Ceń cień 03.07.2019, 13:40
No i co wyniknęło z tych konsultacji. Elektorat kościoła zadecydował, buki na cmentarzu trzeba wyciąć. Co tam ocieplenie klimatu, po cóż nam drzewa, najlepiej miasto wyłożyć polbrukiem lub innymi płytkami, jak na pl. Bohaterów i niech to zrobi Eurokop - przecież ma teraz zielone światło na inwestycje w mieście. ( http://bip.slubice.pl/?a=13300…

Pozostałe