"NA KURIERA"

  • 08.04.2016, 13:27 (aktualizacja 08.04.2016, 16:26)
  • Marta Szymańska-Ptak
747_policja1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Na kuriera" tak można nazwać sposób, w który włamywacze wdarli się do domu starszej kobiety.

1.04 na ul. Wojska Polskiego doszło do włamania na tle rabunkowym. Do zdarzenia doszło w biały dzień, pomiędzy 9:30-10:30.67-letnia kobieta ( ofiara włamania) była wtedy w domu.
Włamywacz wszedł do mieszkania pod pretekstem dostarczenia paczki,przedstawił się jako kurier. Być może kobieta nie uwierzyła by w tą historię, gdyby nie fakt, że czekała na jakąś przesyłkę.
W momencie, gdy kobieta podpisywała kwitek potwierdzający odbiór paczki mężczyczna złapał poszkodowaną za barki i skrępował ruchy w tej chwili do mieszkania wbiegł drugi ze sprawców złapał ją za nogi i obaj przewrócili starszą panią na ziemię. Ręce i nogi skrępowali taśmą. Jeden ze sprawców trzymał głowę staruszki przyciśniętą do dywanu a drugi przeszukiwał cały dom.
Obaj włamywacze mieli na sobie rękawice robocze. Mężczyźni byli wysocy i szczupli. Jeden miał na sobie dresy a drugi ciemne spodnie. Na koniec zdarzenia kobieta została dodatkowo przywiązana do krzesła i zamknięta w w pokoju.
Z mieszkania zginęło kilka rzeczy.

Jeśli ktoś w piątek przechodził, bądź przejeżdżał ulicą Wojska Polskiego, przy Urzędzie Skarbowym w podanych godzinach i widział podejrzanych proszony jest o kontakt z policją.
Rodzina poszkodowanej przewidziała również nagrodę pieniężną w kwocie 5000 zł dla osoby, która będzie w stanie wskazać włamywaczy. 

Marta Szymańska-Ptak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe