W KRAINIE MAGII- PEŁNA RELACJA

  • 12.04.2016, 12:29 (aktualizacja 12.04.2016, 15:48)
  • Marta Szymańska-Ptak
748_tatrzyki_hd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy Państwa na pełną relację z występów przedszkolaków, w ramach kolejnej edycji Przeglądów Teatrzyków Przedszkolnych. Tym razem dzieci zabrały nas w krainę magii.
  1. Samorządowe Przedszkole Publiczne w Ośnie Lubuskim w przedstawieniu pt: "Cztery pory roku" autorstwa pani Czesławy Parciana; Grupa „Biedronek” to grupa 5-latków, która chętnie uczestniczy w zajęciach teatralnych i muzycznych. Dzisiejsze występy są odzwierciedleniem ich umiejętności.
  2. Przedszkole Samorządowe nr 4 "Krasnal Hałabała" w przedstawieniu pt: "Wiosna czarodziejka" autorstwa pań Izy Szczepanik i Anety Kolińskiej; Dzieci 5 i 6letnie niezwykle ciekawe świata zainspirowane zmianami w świecie przyrody pomogą dostrzec co dzieje się na około.
  3. Przedszkole Samorządowe nr 3 "Miś Uszatek" w przedstawieniu pt: "Magiczna Kraina" autorstwa pań Anety Supranowicz i Magdaleny Wrzesińskiej; Grupa Motylków liczy 25ro dzieci. Przedszkolaki bardzo lubią zabawy muzyczno-ruchowe oraz zabawy taneczne. Chętnie biorą udział w nowych przedsięwzięciach związanych z życiem przedszkola.
  4. Niepubliczne Przedszkole "Kraina Radości" w przedstawieniu pt: "Pani Melodia" autorstwa pani Katarzyny Rybińskiej; Grupa teatralna jest grupa mieszaną składającą się z dzieci od 2 do 5 lat. Dodatkowo będą występować również dorośli.
  5. Przedszkole Samorządowe nr 1 "Jarzębinka" w przedstawieniu pt: "Czary, mary bęc!" autorstwa pań Marzanny Maluśka, Alicji Saj i Iwony Niekrasz-Jaroni;  „Mimimki” to grupa stworzona z dzieci 5cio 4ro i 3 letnich, którym temat przeglądu bardzo przypadł do gustu – magia to jest to, co je interesuje. Dla młodszych dzieci to debiut teatralny. 
  6. Przedszkole Samorządowe nr 2 "Pinokio" w przedstawieniu pt:" Magiczny sen" autorstwa pań Katarzyny Bartosz i Iwony Nowaczewskiej; Dzieci z grupy teatralnej , które wykazują się kreatywnością, poczuciem humoru i spontanicznością. Na co dzień należą do kółka teatralnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło informacji o przedszkolach :

 

Żaneta Umińska PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE MIŚ USZATEK

 

Marta Szymańska-Ptak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 13.04.2016, 20:51
Ja też gratuluję inicjatywy
Rodzic
Rodzic 12.04.2016, 21:25
Piękne występy dzieci, super inicjatywa:-)
Oby więcej takich pomysłów.
magic
magic 12.04.2016, 18:35
wow to takie rzeczy robią w słubicach :) jestem w głębokim szoku szacun. Świetnie się oglądało.

Pozostałe