Zagraj na festiwalu OBOA w Niemczech!

  • 14.03.2016, 20:10
  • Sławomir Tomusiak
Zagraj na festiwalu OBOA w Niemczech!
Uwaga zespoły muzyczne! Czy chcecie wystąpić na wyjątkowym Festiwalu OBOA w Niemczech? Nic prostszego! Wystarczy, że do 31 marca wyślecie na adres [email protected] swoje zgłoszenie i czekajcie na odpowiedź od organizatora.

Zagraj na festiwalu OBOA w Niemczech!

Uwaga zespoły muzyczne!

Czy chcecie wystąpić na wyjątkowym Festiwalu OBOA w Niemczech? Nic prostszego! Wystarczy, że do 31 marca wyślecie na adres [email protected] swoje zgłoszenie i czekajcie na odpowiedź od organizatora.

W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu, gatunek muzyczny, miejscowość, kontakt, adres strony internetowej / facebooka, zdjęcie oraz plik w formacie mp3 do odsłuchu.

Zgłoszenia można wysyłać w języku niemieckim, angielskim oraz polskim.

O festiwalu OBOA:

OBOA to darmowy festiwal kultury i muzyki alternatywnej odbywający się od 1998 r. w Forcie Gorgast, tuż przy granicy polsko-niemieckiej (4 km od Kostrzyna nad Odrą). Na 5 scenach występuje ok. 50 artystów z Niemiec i Polski prezentujących takie gatunki muzyczne jak rock, metal, punk, ska, reggae, elektro czy hip hop. A wszystko w atmosferze wzajemnej przyjaźni, przepięknej scenerii idylicznego Przełomu Odry i w historycznych murach Fortu Gorgast.

Zajrzyjcie do nas i stańcie się częścią OBOA! "

www.oboa.de

PS

Udostępnij wiadomość dalej...


Sławomir Tomusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe