MALI WOLONTARIUSZE WYJDĄ NA ULICE

  • 18.03.2015, 12:52
  • Marta Szymańska
media-640_tulipany
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mali wolontariusze po raz piąty pojawią się na ulicach naszego miasta, aby zebrać pieniądze na rzecz Hospicjum Domowego Świętego Wincentego a`Paulo. Żółte tulipany, które wolontariusze będą wręczać mieszkańcom Słubic to już tradycja, którą zapoczątkowało Przedszkole Pinokio.
Mali wolontariusze po raz piąty pojawią się na ulicach naszego miasta, aby zebrać pieniądze na rzecz Hospicjum Domowego Świętego Wincentego a`Paulo. Żółte tulipany, które wolontariusze będą wręczać mieszkańcom Słubic to już tradycja, którą zapoczątkowało Przedszkole Pinokio.
Marta Szymańska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe