SPRAWA ANDRZEJA SKAŁUBY W STUDIU TELEWIZYJNYM

  • 27.10.2015, 14:24
  • Marta Szymańska
media-700_skaluba_poprawkaa
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tak jak wspominałam w zapowiedzi głównym tematem naszego studia telewizyjnego będzie sprawa , która ostatnio skupiła największą uwagę mediów lokalnych, regionalnych oraz jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Temat dotyczy umorzenia postepowania w sprawie Andrzeja Skałuby. Przenieśmy się na


Tak jak wspominałam w zapowiedzi głównym tematem naszego studia telewizyjnego  będzie sprawa , która ostatnio skupiła największą uwagę mediów lokalnych, regionalnych oraz  jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Temat dotyczy umorzenia postepowania w sprawie Andrzeja Skałuby. Przenieśmy się na moment do siedziby prokuratury rejonowej w Słubicach, gdzie porozmawiamy z prokuratorem rejonowym Sebastianem Tatul.

 

Nasze studio telewizyjne odwiedził również Piotr Łuczyński starosta powiatu słubickiego, którego poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie, tym bardziej, że po ogłoszeniu informacji o umorzeniu wyroku zawrzało na słubickich portalach od komentarzy.

 

Do naszego studia telewizyjnego zaprosiliśmy Andrzeja Skałubę, przyjął nasze zaproszenie i po raz pierwszy publicznie wydał oświadczenie dotyczące zaistniałej sytuacji.

Marta Szymańska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe