PRZYGOTOWANIA DO SERIALU "KOREPETYTOR" odc.3

  • 23.01.2015, 14:15
  • Jakub Krupowicz
PRZYGOTOWANIA DO SERIALU "KOREPETYTOR" odc.3
Zapraszamy Państwa na materiał ukazujący kulisy przygotowań do najnowszej produkcji Horyzont Studio, w partnerstwie z firmą Vectra oraz Urzędem Miasta i Gminy w Słubicach- pilotażowego odcinka serialu "Korepetytor", w reżyserii Artura Pilarczyka.Zapraszamy Państwa na materiał ukazujący kulisy przygotowań do najnowszej produkcji Horyzont Studio, w partnerstwie z firmą Vectra,Urzędem Miasta i Gminy w Słubicach oraz powiatem słubickim - pilotażowego odcinka serialu "Korepetytor", w reżyserii Artura Pilarczyka. Patronem medialnym projektu jest Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne.

Serial opowiada historię specyficznego Korepetytora, super pedagoga, który udziela „korepetycji z życia” uczniom, ich rodzicom a czasem także nauczycielom. Łącząc w sobie umiejętności mentalisty, magika i proroka, Korepetytor nietypowymi metodami stara się osiągnąd swój wychowawczy cel. Udzielając ludziom gorzkiej lekcji życia, skłania ich do refleksji, dzięki której mogą się stać w przyszłości lepsi.

Serial to kolejne wyzwanie jakie stoi przed grupą Horyzont Studio. Dotychczasowe realizacje tj. fabuła "Teraz i zawsze", czy dokument "Pani Weronika i jej chłopcy" odbiły się szerokim echem w Polsce i za granicą. Tym razem czas podjąć nowe wyzwanie jakim jest serial telewizyjny. Ambitny, oryginalny projekt skierowany do szerokiej publiczności, zrealizowany z pasją i zaangażowaniem.

Jak powiedziała Monika Żelazko z Biura PR Vectry - "Vectra od dawna wspiera lokalne inicjatywy i młode talenty, szczególnie w obszarach które są nam bliskie. W projekt filmowy zaangażowaliśmy się po raz pierwszy i wierzymy, że jego efektem będzie ciekawa produkcja z refleksją dla Widza. Cieszymy się, że to również dzięki Vectrze mieszkańcy Słubic, Żar i Świebodzina mogli sprawdzić swoje aktorskie możliwości i uczestniczyć w castingu, a tym samym tworzyć serial. Chcielibyśmy, aby produkcja o której mowa w przyszłości uzupełniła bibliotekę filmową w usłudze Vectra VoD, która już dziś udostępnia Klientom bardzo bogaty katalog różnego rodzaju pozycji kinowych"

"Korepetytor"

PRODUKCJA : Horyzont Studio, Vectra
REŻYSER: Artur Pilarczyk
ZDJĘCIA: Mariusz Konopka
MUZYKA: Łukasz Bryła
W ROLI GŁÓWNEJ: Peter J.Lucas
Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe