"KOREPETYTOR NA DUŻYM EKRANIE" RELACJA Z POKAZU

  • 23.10.2015, 13:30
  • Marta Szymańska
"KOREPETYTOR NA DUŻYM EKRANIE" RELACJA Z POKAZU
Duża Aula Collegium Polonicum zapełniła się po brzegi. Pokaz specjalny pilotażowego odcinka serialu "Korepetytor", realizowanego przez lokalną firmę Horyzont Studio, wzbudził olbrzymie zainteresowanie wśród mieszkańców naszego miasta.A jak było? Zapraszam na materiał.
Duża Aula Collegium Polonicum zapełniła się po brzegi. Pokaz specjalny pilotażowego odcinka serialu "Korepetytor", realizowanego przez lokalną firmę Horyzont Studio,  wzbudził olbrzymie zainteresowanie wśród mieszkańców naszego miasta.A jak było? Zapraszam na materiał.

 
Marta Szymańska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe