XX Sesja Rady Miejskiej w Słubicach

 • 14.06.2016, 12:01 (aktualizacja 14.06.2016, 12:50)
 • Jakub Krupowicz
766c_sesja20sd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z ostatniego posiedzenia radnych Rady Miejskiej w Słubicach.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poruszane tematy podczas sesji:

 

 1. Sprawy regulaminowe

 2. Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie powierzenia Burmistrzowi Słubic uprawnień do ustalenia wysokości cen i opłat na targowisku miejskim przy ul. Kopernika w Słubicach za usługi komunalne o charakterze użyteczności publicznej oraz za korzystanie z obiektów i urządzeń użyteczności publicznej -  DRUK nr 196.

 3. Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne –DRUK nr 197.

 4. Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie regulaminu utrzymywania czystości i porządku na ternie Gminy Słubice - DRUK nr 198.

 5.  Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania i zagospodarowywania odpadów komunalnych w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi - DRUK nr 199.

 6. Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie wybory metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty - DRUK nr 200.

 7. Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi - DRUK nr 201.

 8. Interpelacje radnych.

 9. Wolne wnioski radnych.

 10. Bieżące sprawy Rady Miejskiej w Słubicach.

 11. Zamknięcie XX Sesji Rady Miejskiej w Słubicach.

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe