KONFERENCJA PRASOWA PIOTRA ŁUCZYŃSKIEGO I RADNYCH POWIATU

  • 05.07.2016, 14:49 (aktualizacja 05.07.2016, 15:04)
  • Kinga Banaśkiewicz
771d_konferencja_luczynski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W dniu dzisiejszym, 5 lipca, w sali konferencyjnej starostwa odbyła się konferencja prasowa z udziałem: starosty Piotra Łuczyńskiego, jego zastępcy Tomasza Stupienki oraz powiatowych radnych: Krystyny Skubisz i Roberta Tomczaka.

Konferencja dotyczyła wydarzeń z godzin wieczornych z dnia 30 czerwca i poranku dnia 1 lipca. Jest to swoista odpowiedź na konferencję zorganizowaną przez Marcina Jabłońskiego w dniu wczorajszym. Poruszone zostały również kwestie dotyczące jego rządów.

 

Kinga Banaśkiewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edek
Edek 08.07.2016, 22:56
to szczury PO tonie czas sie pszeniesc a plul na PIS
efeselek
efeselek 07.07.2016, 14:29
Pan Łuczyński, to nie moja bajka i ma swoje za uszami, chociażby sprawa z Markiem Ławreszczukiem, ale w/g mojego subiektywnego odczucia bohaterowie tej konferencji są bardziej wiarygodni niż konferencji Jabłońskiego.
Zresztą skoro Jabłoński dogadał się z Bycką, mimo że obaj wcześniej deklarowali wzajemną wrogość, świadczy tylko o tym, że Jabłoński nie zawaha się przed niczym żeby dopiąć swojego.
Teraz piłka jest nie po stronie sądu czy Wojewody ale po stronie radnych. Za dwa lata wybory, jeżeli marzy wam się reelekcja, to się postarajcie. Starostą nie musi być Łuczyński ale nie MOŻE być Jabłoński!

Pozostałe