JAK DZIAŁA NOWA INSTALACJA W KUNOWICACH?

  • 13.10.2016, 15:29 (aktualizacja 14.10.2016, 14:39)
  • HTS Słubice l Jesteś właścicielem firmy i chcesz pokazać ją w naszej telewizji? Zadzwoń pod numer 516015650 lub napisz na [email protected]
800d_zuo_otwarcie_hd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Takiego otwarcia jeszcze w Słubicach nie było"- tak komentują poza kamerą otwarcie nowej instalacji w Kunowicach uczestnicy wydarzenia.

6 października w Kunowicach odbyło się oficjalne otwarcie nowej instalacji do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych.  Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej.  Gości przywitał prezes firmy.

 

Po części oficjalnej odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie nowej instalacji do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów. 

Gości zwiedzających instalacje przywitali artyści współpracujący z Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury, którzy pod kierownictwem artystycznym Henryka Lechelta przygotowali na tę uroczystość spektakl.

To był wyjątkowy dzień dla firmy ZUO International. A powstanie takiej instalacji w Kunowicach z pewnością przyniesie wiele korzyści dla całej naszej gminy,a  nawet powiatu. 

 

 

 

 

 

 

HTS Słubice l Jesteś właścicielem firmy i chcesz pokazać ją w naszej telewizji? Zadzwoń pod numer 516015650 lub napisz na [email protected]

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe