1997-2017 W TYM ROKU MIJA 20 LAT OD WIELKIEJ POWODZI

  • 23.03.2017, 11:18 (aktualizacja 27.03.2017, 08:38)
  • HTS Słubice l Masz informacje, które mogą zainteresować naszą redakcję? Zadzwoń 516-015-650
1997-2017 W TYM ROKU MIJA 20 LAT OD WIELKIEJ POWODZI
W 1997 roku nasze miasto było zagrożone, puste i każdy z nas martwił się o to co będzie, kiedy przymusowo trzeba było się ewakuować.

W tym roku mija dokładnie 20 lat od tamtych czasów. W związku z tym Telewizja Horyzont TV Słubice postanowiła stworzyć film dokumentalny, który przypomni mieszkańcom tamte chwile, przywoła wiele wspomnieć, przypomni ludzi, którzy układali worki jeden na drugim, aby ocalić nasze miasto przed zalaniem. Teraz wiele z osób może nie pamiętać tamtych chwil, młodzież nie zna dramatu, który w tamtych czasach towarzyszył ich rodzicom, dziadkom.

Wspólnie z WAMI drodzy widzowie chcemy stworzyć film, który będziesz obrazował kawałek historii Słubic. Jeśli dysponujecie zdjęciami, materiałami video, wspomnieniami, którymi chcielibyście się podzielić z nami to zachęcamy Was do współtworzenia tego filmu i wysyłania do nas materiałów. Można w tej sprawie kontaktować się mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 516-015-650. 

Materiały udostępnione do filmu dokumentalnego będą cyfryzowane i skalowane do formatu HD. Cyfrowy plik HD zostanie przekazany wraz z oryginałem dla właściciela filmu.

 

HTS Słubice l Masz informacje, które mogą zainteresować naszą redakcję? Zadzwoń 516-015-650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe