Konkurs "Rok zdrowego serca" rozstrzygnięty !

  • 28.03.2017, 08:58 (aktualizacja 14.04.2017, 00:10)
  • Zuzanna Bilska
projekt_zdrowotny_news_konkurs.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak przy pomocy znaku graficznego pokazać, że warto dbać o serce ? Takie zadanie przed młodzieżą postawił organizator konkursu "Rok zdrowego serca".

Na zgłoszenia organizator, czyli Fundacja na rzecz Collegium Polonicum czekał do 31 stycznia. Ogłoszenie wyników i i rozdanie nagród dla najciekawszego projektu odbyło się 27 marca w Collegium Polonicum. 

Jak podkreślają organizatorzy konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a młodzież z zadania wywiązała się na piątkę z plusem. Jury w składzie :Małgorzata Krasowska-Marczyk, Karolina Dreszer - Smalec, Ewa Bielewicz - Polakowska, Tomasz Stefański oraz Tomasz Fedyszyn miało nie lada wyzwanie aby z tylu ciekawych prac wybrać tą najlepszą. Po podsumowaniu kart ocen okazało się, że trzecie miejsce zajęli reprezentanci Publicznego Gimnazjum w Cybince, na drugim miejscu znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kresowian w Czarnowie, najwięcej punktów zdobyła praca przygotowana przez uczennice Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach. 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe kubki i koszulki - z nadrukowanym zwycięskim logotypem. Zwycięska praca pojawi się również na materiałach promujących projekt. Zwycięzcą jeszcze raz gratulujemy ! 

Zuzanna Bilska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe