NA GRANICY CZASU Z WALDEMAREM UBERNA - ODCINEK 1

  • 04.04.2017, 14:04 (aktualizacja 20.05.2020, 08:41)
  • HTS Słubice l Masz pomysł na materiał? Zadzwoń do nas : 516015650
849d_nagranicyczasu_odc1_hd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy Państwa na pierwszy odcinek z cyklu ciekawych rozmów z Waldemarem Uberna.

Program "Na granicy czasu" jest próbą spojrzenia na nasze życie z poziomu dwóch bardzo różnych pokoleń. Pokolenia milenialsów i pokoleń młodszych, a pokolenia powojennego wyżu demograficznego czyli tzw "baby boomers".
Zupełnie inaczej patrzymy dziś na siebie, na imigrację ze wschodzniej granicy, na problem uchodźców, itd... Dynamiczne, wręcz radykalne zmiany technologiczne, społeczne i kulturowe tworzą dziś coraz bardziej odrębne światy o zdecydowanie różnych wartościach, filozofiach życia i wizjach przyszłości.
Czy można jednak te odchodzące od siebie światy połączyć? Na kim spoczywa odpowiedzialność za przywrócenie zdrowych międzypokoleniowych relacji? Kto potrzebuje zrobić pierwszy krok w kierunku tych zmian? I czy warto takie kroki robić.

"Drogi widzu, wierzę, że w programie "Na granicy czasu" znajdziesz wiele odpowiedzi na pytania, na które dziś istnieją tylko tzw. odpowiedzi slogany. A może w czasie kręcenia kolejnych odcinków na ulicach naszych pięknych Słubic, spotkamy cię i będziesz jednym/ą z naszych rozmówców/czyń? Do zobaczenia na planie i na ekranie"- Waldemar Uberna

HTS Słubice l Masz pomysł na materiał? Zadzwoń do nas : 516015650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

klichowicz
klichowicz 05.04.2017, 10:47
Uważam, że świetne nagranie

Pozostałe