Wielki finał akcji " Pola Nadziei"

  • 25.04.2017, 11:32 (aktualizacja 25.04.2017, 13:03)
  • HTS Słubice l Masz pomysł na materiał? Zadzwoń do nas : 516015650
855_koncert_hospicjum_monikakuszynska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Piątek w auli Collegium Polonicum odbył się wielki finał akcji "Pola Nadziei". Na scenie wystąpiła Monika Kuszyńska, która zaśpiewała by wspomóc niepełnosprawnego Michała Pulchnego. Akcja miała na celu zbiórkę pieniędzy na nowy, specjalistyczny wózek inwalidzki.

Monika Kuszyńska, której charytatywny koncert był podsumowaniem tegorocznej edycji akcji, to była wokalista zespołu Varius Manx. Artystka w 2006 roku przeżyła poważny wypadek samochodowy w skutek czego porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo tego Monika nie porzuciła swoich pasji i nadal jest aktywna zawodowo. Zapytaliśmy artystki czy jej zdaniem niepełnosprawność jest jakimś ograniczeniem. 

Słubiczanie znów pokazali jak wielkie mają serca - podczas koncertu udało się zebrać ponad 14 tyś. złotych co w połączeniu z zebraną podczas niedawnego rozdawania żonkili daje łącznie ponad 17 tyś złotych. Dzięki zbiórce możliwy będzie zakup nie tylko specjalistycznego wózka dla Michała Pulchnego, ale także nowego wózka dla innego młodego mężczyzny, któremu pomaga hospicjum - Bartka Cieślaka.

HTS Słubice l Masz pomysł na materiał? Zadzwoń do nas : 516015650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe