Elizabeth's Permanent Makeup Art Studio już otwarte !

  • 31.05.2017, 10:15 (aktualizacja 31.05.2017, 14:04)
  • Zuzanna Bilska
866d_elka_otwarcie_salonu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę, 27 maja odbyło się uroczyste otwarcie Elizabeth's Permanent Makeup Art Studio. Jak sama właścicielka mówi jest to studio z którego każda klientka ma wyjść piękna, zadowolona i oczywiście z uśmiechem na twarzy. Sekretem tego piękna będą makijaże permanentne.

W tym dniu dla odwiedzających salon przygotowano masę ciekawych atrakcji o których opowiedziała nam właścicielka. 

Udało nam się w tym dniu porozmawiać z Panią Ewą Winiarską, która jako wizażystka pracuje od 20 lat. Przeszła gruntowne szkolenia poznając tajniki i sekrety pracy wizażysty, wzbogacając własny warsztat twórczy. Korzystając z okazji udało nam się dowiedzieć kilku ciekawych informacji na temat poprawnego makijażu. 

Podczas otwarcie odbył się również pokaz kosmetologii estetycznej w wykonaniu Pana Przemysława Janusa, dyplomowanego wizażysty-stylisty. Zajmuje się on szeroko pojętą dziedziną jaką jest stylizacja i kreowanie wizerunku. Z jego usług klientki Elizabeth's Permanent Makeup Art Studio  korzystać będą mogły 2 razy w miesiącu. 

Każdy kto wziął udział w otwarciu miał szansę wygrania ciekawych nagród podczas losowania. 

Był to długi i ciekawy dzień w Elizabeth's Permanent Makeup Art Studio. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą a także do skorzystania z usług tego miejsca. 

Zuzanna Bilska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe