JESZCZE 5 DNI DO CHARYTATYWNEGO RODZINNEGO FESTYNU Z FUNDACJĄ GRUPY POMAGAMY

  • 13.06.2017, 09:29 (aktualizacja 13.06.2017, 15:43)
  • HTS Słubice l Masz pomysł na materiał? Zadzwoń do nas : 516015650
JESZCZE 5 DNI DO CHARYTATYWNEGO RODZINNEGO FESTYNU Z FUNDACJĄ GRUPY POMAGAMY
Mnóstwo nowych atrakcji i akcent charytatywny to czeka nas 18 czerwca na boisku bocznym Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dzień Dziecka organizowany przez Grupę Pomagamy organizowany jest już po raz trzeci. Tym razem pod hasłem "Charytatywny Festyn Rodzinny". Jak zwykle organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. A jakie to będą atrakcje będziemy odkrywać każdego dnia w postaci puzzli.

 

Festyn będzie miała charakter charytatywny. Przedstawiamy Wam Basię!

Basia ma wiek 32 lata od dziecka choruje na PORAŻENIE MÓZGOWE DZIECIĘCE . Walczy z tą chorobą dzielnie nie poddaję się . Basia ma czteroletnią córeczkę i partnera życiowego, dla których chce stanąć na własne nogi.Do pełni szczęścia brakuje sukcesywnej rehabilitacji bez przerywania aż do osiągnięcia  wymarzonego celu jakim  jest chodzenie . 

 


"- Wiem, że jeśli bym miała ciąg solidnych ćwiczeń z ambitnym rehabilitantem to by mi się udało. Dziennie godzina takich ćwiczeń to koszt 60 zł. W moim przypadku co najmniej dwie dziennie  by musiały być, aby ruszyć szybko do przodu. Jestem bardzo ambitna i wierzę, że jeśli miałabym tylko taką możliwość finansową to z pewnością by mi się udało. Jestem ambitna. Wyszukałam ostatnio kontaktu do uzdrowiska w Kamieniu Pomorskim, bo zobaczyłam w tv rehabilitację za pomocą użycia  egzoszkieletu .Pomyślałam sobie tak pewnie i tak koszta jej mnie przerosną ale byłam mile zaskoczona. Okazało się, że jest to kwota znacznie mniejsza niż leczenie komórkami macierzystymi, bo jeden zastrzyk miał kosztować najmniej 7 tysięcy w górę a ja miała bym ich dostać 15. Nie miałabym gwarancji też na powodzenie." - mówi nam Basia

14 dni pełnej rehabilitacji to koszt około 8 tysięcy złotych. Pod swoją opiekę Basię wzięła Fundacja Grupy Pomagamy, która 18 czerwca organizuje Festyn Rodzinny. Podczas festynu każdy, kto będzie chciał pomóc Fundacji zebrać pieniądze na dążenie do celu Basi będzie mógł zasilić puszki, z którymi będą krążyć wolontariusze.

"- Ja i moja rodzina nie jesteśmy w stanie ogarnąć tych kwot.
 Napisałam już niezliczoną ilość takich listów do przeróżnych fundacji i organizacji w mediach też byłam radio i gazeta wszystko bez skutecznie i to nie wiem dlaczego. Dorosłym niepełnosprawnym również się należy pomoc aby mogli być jak najbardziej samodzielni w codziennym życiu ." 

 

 

 

 

Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc Basi mogą wpłacać pieniądze na konto Fundacji Grupy Pomagamy numer:

42 1600 1462 1839 6034 6000 0001 z dopiskiem Barbara Matusiak

Do tej pory udało się zebrać 2 tysiące złotych! Zostało jeszcze 6 tysięcy do uzbierania.

 

HTS Słubice l Masz pomysł na materiał? Zadzwoń do nas : 516015650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe