Nie masz pomysłu na wakacje ? Sprawdź co przygotowała dla Ciebie Galeria OKNO

  • 29.06.2017, 09:16 (aktualizacja 29.06.2017, 09:52)
  • Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650
Nie masz pomysłu na wakacje ? Sprawdź co przygotowała dla Ciebie Galeria…
Nie masz pomysłu na wakacyjną nudę ? Galeria OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury przygotowała dwa ciekawe wydarzenia !

Pierwszym z nich są letnie warsztaty artystyczne „Krok po kroku” 3-7 lipca godz. 11.00-13.00

Warsztaty skierowane są do młodzież od 13 lat. Jest to cykl warsztatów artystycznych dzięki, którym uczestnicy zapoznają się z podstawami rysunku i malarstwa, zasadami kompozycji oraz namalują własnoręcznie obraz na płótnie. Warsztat podzielony jest na cztery bloki tematyczne. W każdym z bloków uczestnicy zapoznają się z inną techniką obrazowania (ołówek, węgiel, akwarela, akryl) oraz obowiązującymi w niej zasadami. Zajęcia w zależności od pogody odbywać się będą w plenerze lub przestrzeniach galerii.

 

Kolejnym ciekawym wydarzeniem, które odbędzie się  10 i 11 lipca o godz. 11.00  jest  podróż w czasie do początków fotografii. Tym razem skierowane do dzieci i młodzież od 9 lat. Będzie to przygoda z fotografią czarno-białą, na poznanie magii powstawania obrazów w ciemni fotograficznej. Uczestnicy tworzyć będą obrazy na światłoczułym papierze komponując je z liści, gałązek i kwiatów. Stworzą również własne negatywy malując obrazki na transparentnej folii a następnie wywołując przy użyciu powiększalnika i odczynników fotograficznych.

 Jak mówią organizatorzy do udziału w warsztatach nie potrzeba aparatów, sprzętu, tylko uśmiechu i chęci.

 

W obu przypadkach, niestety liczba miejsc jest ograniczona. Kontaktować się w tej sprawie można z Panią Anną Panek- Kusz, Tel. 604 588 465, e-mail: [email protected]

Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe