"Ring kulinarny" odcinek 4

  • 30.06.2017, 13:29 (aktualizacja 19.05.2020, 12:35)
  • Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650
874d_ring_kulinarny4_stadion.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy Was bardzo serdecznie na kolejne wydanie naszego programu kulinarnego "Ring Kulinarny".

W programie swoje dania prezentują szefowa kuchnia Lessa Majkowska z Restauracji Butcher oraz Jacek Chajduk z Kociołka Lubuskiego.

Lessa Majkowska z Restauracji Butcher będzie przygotowywać dla Państwa dania "FIT" - pyszne, zdrowe i lekkie. Jacek Chajduk z Kociołka Lubuskiego przygotowuje tradycyjne formy dań, które również są pyszne ale już nie konieczne fit.

Lessa Majkowska z Restauracji Butcher będzie przygotowywać dla Państwa dania typu "FIT" - pyszne, zdrowe i lekkie. Jacek Chajduk z Kociołka Lubuskiego przygotowuje tradycyjne formy dań, które również są pyszne ale już nie koniecznie fit.Lessa Majkowska z Restauracji Butcher będzie przygotowywać dla Państwa dania typu "FIT" - pyszne, zdrowe i lekkie. Jacek Chajduk z Kociołka Lubuskiego przygotowuje tradycyjne formy dań, które również są pyszne ale już nie koniecznie fit.
W naszym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy nadzieję, że następne wyzwania będziecie Państwo rzucać sami naszym kucharzom. Wasze pomysły możecie wpisywać w komentarzach pod artykułem.

W naszym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy nadzieję, że następne wyzwania będziecie Państwo rzucać sami naszym kucharzom. Wasze pomysły możecie wpisywać w komentarzach pod artykułem.

Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kamill
kamill 06.07.2017, 01:30
masakra za dużo powtarzania yyyyyyyyyyyyy

Pozostałe