20 LAT OD WIELKIEJ POWODZI

  • 26.07.2017, 13:20 (aktualizacja 26.07.2017, 13:43)
  • Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650
882_powodz1_hdok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W 1997 roku nasze miasto było zagrożone, puste i każdy z nas martwił się o to co będzie, kiedy przymusowo trzeba było się ewakuować.

W tym roku mija dokładnie 20 lat od tamtych czasów. W związku z tym Telewizja Horyzont TV Słubice postanowiła stworzyć film dokumentalny, który przypomni mieszkańcom tamte chwile, przywoła wiele wspomnieć, przypomni ludzi, którzy układali worki jeden na drugim, aby ocalić nasze miasto przed zalaniem. Teraz wiele z osób może nie pamiętać tamtych chwil, młodzież nie zna dramatu, który w tamtych czasach towarzyszył ich rodzicom, dziadkom.

 

Dzięki waszej pomocy powstaje film dokumentalny, który który będzie obrazował kawałek historii Słubic. Jeśli chcecie nam pomóc i  dysponujecie zdjęciami, materiałami video, wspomnieniami, którymi chcielibyście się podzielić z nami to zachęcamy Was do współtworzenia tego filmu i wysyłania do nas materiałów. Można w tej sprawie kontaktować się mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 516-015-650. 

Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe