REMONTY W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I GIMNAZJACH PODCZAS TRWANIA WAKACJI !

  • 28.07.2017, 12:39 (aktualizacja 28.07.2017, 15:47)
  • Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650
882_szkoly_remontyhd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Okres wakacyjny to idealny moment na remonty w placówkach szkolnych. Z naszą kamera przyjrzeliśmy się co zmieni się w szkołach podstawowych i gimnazjalnych na terenie naszego miasta.

W szkole podstawowej numer 1 trwa właśnie remont korytarzy i klatek schodowych, na inwestycję tą gmina wyda 48 tyś. Prawie 51 tyś. przeznaczono tam na wymianę oświetlenia.

290 tys. zł przeznaczyła gmina na wymianę instalacji elektrycznej w szkole podstawowej i gimnazjum numer dwa. To niewątpliwie największa inwestycja w tej szkole. W ramach tej inwestycja remontowane i malowane są też klasy, wymiany doczekają się również dzwonki. To jednak nie wszystko, w trakcie trwania wakacji modernizowane będą także schody. Modernizacja ta to koszt 18 tyś. złotych.

Ponad 65 tyś. złotych gmina wyda na gruntowny remont pomieszczeń przeznaczonych na oddział przedszkolny w tej szkole. W tym oddziale dzieci będą  korzystać z takiej samej oferty, jaka jest w gminnych przedszkolach.

W szkole podstawowej nr 3 zmodernizowano ogrodzenie na panelowe co zwiększy bezpieczeństwo a także poprawi wizerunek szkoły. Na ten cel przeznaczono 45 tyś. złotych. W szkole wymieniono również elektrykę za 35 tyś. złotych oraz drzwi za 4 tyś. 20 tyś. przeznaczono na remont kuchni oraz montaż nowego wentylatora. Wymiany doczekają się również mechanizmy otwierające okna na sali gimnastycznej. Koszt tej inwestycji to 9 tyś złotych.

Remonty wciąż trwają, ale jedno jest pewne zakończą się zanim uczniowie wrócą do szkolnych ławek !

Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe