REMONTY W PRZEDSZKOLACH I ŻŁOBKU PODCZAS WAKACJI

  • 03.08.2017, 12:27 (aktualizacja 04.08.2017, 08:47)
  • Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650
884_inwestycje_przedszkola.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kilka dni temu informowaliśmy Państwa o remontach w placówkach szkolnych na terenie naszego miasta. Tym razem pora sprawdzić co zmieniło się w przedszkolach oraz żłobku.

W Przedszkolu Samorządowym Jarzębinka pojawiło się już nowe ogrodzenie, którego koszt wyniósł 12 tyś. zł. Budowana jest właśnie nowa zewnętrzna toaleta, z której będą mogły korzystać maluchy bawiące się na dworze. Koszt tej inwestycji to 23,5 tyś. zł. W przedszkolu pojawiły się również 2 pary nowych drzwi do łazienki za ponad 2 tyś. zł., a na klatkach schodowych położona zostanie wykładzina, której koszt to 6,5 tyś. zł.

Zakończyła się modernizacja wejścia do Przedszkola Krasnal Hałabała. Przed budynkiem pojawił się polbruk aż w 3 kolorach, co ułatwi dostęp do przedszkola a także ucieszy dzieci. Zmodernizowana została również jedna z łazienek. W przedszkolu zamontowane zostaną nowe kaloryfery, lampy punktowe i oświetlenie na czujnik, koszt tych inwestycji to 40 tyś. zł. Warto wspomnieć, że na oknach pojawią się nowe rolety za 10 tyś. zł.

Niewątpliwie jedną z największych inwestycji zrealizowanych w Żłobku Samorządowym Bajka będą nowe urządzenia , które pojawią się na placu zabaw. Ich koszt to 45 tyś. zł. W kuchni działa już nowy uzdatniacz za 8,6 tyś., a niedługo zamontowana zostanie nowa klimatyzacja i wentylacja, czego koszt wyniesie ponad 21 tyś. zł.

 

 

Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe